Malá holčička si poprvé nasadí brýle a jasně vidí svět kolem sebe. Její reakce vás dostane

příběhy ze života

Je snadné nechat se unést každodenním shonem a zapomenout vážit si maličkostí. Video, na kterém je zachycena malá holčička, jak poprvé nasazuje brýle, je hřejivou připomínkou drobných, ale zároveň emočně silných momentů. Radost a údiv v dětské tváři, když poprvé jasně spatří svět kolem sebe, zahřeje u srdce každého z nás.

Zrak většina z nás bere jako samozřejmost a zapomínáme, co za dar je možnost vidět vše kolem nás. Leckdo by si pomyslel, že na nasazení brýlí není nic neobvyklého, ale malé holčičce se rázem změnil celý svět a vykouzlil jí úsměv na tváři. Video navíc upozorňuje i na důležitost prevence v oblasti péče o náš zrak.

Video nasbíralo za krátkou chvíli více než 17 tisíc sdílení a stovky komentářů: „Jak roztomilé! Brýle jsem si poprvé nasadila až v dospělosti a ještě dnes si pamatuju, jak jsem se dívala z okna a říkala si: „Bože, tak takhle vypadají listy na stromech,“ popsala svůj zážitek jedna z komentujících.

Little girl gets her first pair of glasses and sees clearly for the first time
byu/diamondsodacoma inMadeMeSmile

A přidali se i další: „Svoje první brýle jsem dostal ve třetí třídě a jo, byl to šílený zážitek! Konečně jsem jasně viděl obrazy v muzeu umění.“ K roztomilému videu se vyjádřil i jeden z optiků: „Tak tohle mě dostalo! Miluju, že svoji práci mohu dělat i pro děti. Jejich oči se vždycky tak rozzáří, že mi jejich radost rozjasní i náročné dny.“

Zdroj: Autorský text, redakce Ansu, Scoop Upworthy; Náhledová fotografie: Suzy Hazelwood/Pexels

error: Content is protected !!