Dva bezdětní strýčkové hlídali malé neteře a vzniklo z toho vtipné video, které se jejich rodičům líbit nebude

příběhy

Strýcové bývají v životě svých neteří a synovců stejně důležití jako všichni ostatní členové rodiny. Rodiče by si ale možná měli dvakrát rozmyslet, zda své ratolesti svěří strýčkům, kteří vlastní děti prozatím nemají, na hlídání.

Strýčkové jsou totiž známí svým benevolentním přístupem, díky němuž dovolí dětem víceméně cokoliv – mohou si vzít sladkostí, kolik jen chtějí a věnovat se všemu, co je jen napadne. Nejzábavnější je, že se na dětských lumpárnách sami podílejí. Jeden strýček, jménem Jimmy Steele, umístil na Instagram video, na kterém „řádí“ se svými dvěma malými neteřemi.

Na záběrech je zachycen ne jeden, ale hned dva strýcové, bratři Jimmy a Wayton, kteří tancují se svými neteřemi na populární píseň Man In Finance, v níž zpěvačka popisuje vlastnosti, které by měl splňovat její vysněný muž. Důvod výběru písně zdůvodnil Jimmy v popisku videa: „Strýček Jimmy a strýček Wayton nabízí rady ohledně randění poté, co se dozvěděli o zvěstech o románku z dětského hřiště,“ objasnil divákům jeden ze strýců.

Video začíná tím, že starší z dívek stojí přímo před kamerou a nadšeně tančí. Strýčkové i mladší sestra se k ní záhy připojí. Druhá z dívek ovládá pohyby o poznání přesvědčivěji a okouzlující jsou i její výrazy v obličeji, převážně pak výrazné koulení očima. Avšak ani oba strýčkové se nenechají zahanbit a pohybují se do rytmu hudby. Celé vystoupení zakončí dívky tím, že přímo do objektivu hodí pár dolarových bankovek, čímž dají divákům jasně najevo, co hledají.

Video zakrátko nasbíralo více než 22 milionů zhlédnutí. Lidé v komentářích se podělili o své názory na zábavnou dynamiku mezi strýci a neteřemi: „Je mi líto, strýčkové, ale holky vám to natřely,“ má jasno jedna z divaček. A přidala se i další: „To koulení očima je jasným signálem pro všechny kluky z dětského hřiště. Evidentně jich má slečna už plné zuby,“ myslí si. Komentující se shodují, že si všichni zúčastnění budou na podobné okamžiky pamatovat do konce života a holčičky budou mít v dospělosti krásnou vzpomínku na oba strýčky.

Zdroj: Autorský text, redakce Ansu, Scoop Upworthy; Náhledová fotografie: olia danilevich/Pexels

error: Content is protected !!