Dojemné video: Muž se zadlužil kvůli vysoké škole dcery, vláda mu nakonec odpustila celou půjčku

příběhy ze života, studium

Pro své děti chceme to nejlepší a snažíme se jim to vždy dopřát. Jeden muž se velmi zadlužil kvůli tomu, že chtěl své dceři dopřát kvalitní vzdělání na vysoké škole. Půjčka na něj ale byla nesmírně vysoká a on se tak potýkal s velkým stresem. Nakonec však všechno dobře dopadlo.

Ne v každé zemi mají štěstí jako v té naší. Vysoké školy jsou placené a rodiče tak musí zaplatit za studium svých dětí klidně i několik milionů. To je případ muže, který se rozhodl kvůli své dceři velmi zadlužit. Ona tak díky němu mohla žít svůj sen a studovat školu, kterou vždy studovat chtěla.

Celá situace byla pro rodinu nepochybně velmi náročná, nakonec se ale stal téměř zázrak. Jednoho dne přišel rodině dopis od vlády, kde se psalo, že jim celou půjčku odpouští. Bylo totiž zřejmé, že je to na otce skutečně příliš velká částka, kterou nezvládne sám splácet.

@nikadiwa He cleaned pools so I could live my dream. This is the best christmas gift 😭🙏🏽 #dad ♬ New Home – Frozen Silence

Rodina tomu říká vánoční zázrak, protože jim dopis přišel těsně před svátky. Otec si tak svůj dopis přečetl přímo u vánočního stromečku a jak bylo znatelné na videu, jeho úleva byla opravdu obrovská. Takové štěstí ale bohužel nemá spousta dalších rodin, které musí školu splácet velkou část svého života.

Zdroj: Autorský text, redakce Ansu; Náhledová fotografie: Element5 Digital/Unsplash

error: Content is protected !!