Dochází jí peníze? Lucie Vondráčková si zahraje v seriálu Ulice. Víme, kolik si zhruba vydělá

Lucie Vondráčková

Zpěvačka Lucie Vondráčková (43) se sice věnuje hudbě, občas si ale odskočí také do hereckého světa. Tentokrát se objeví v nekonečném seriálu Ulice, kde by měla hrát po celou sezonu.

Lucie Vondráčková se nově objeví v seriálu Ulice, kde ztvární ženu jménem Soňa Čechová. „Lucčina Soňa vnese mezi známé uliční postavy nový vítr a celkem razantně rozpohybuje dění kolem nich. Diváci se rozhodně mají na co těšit,“ prozradila kreativní producentka seriálu Ulice pro deník Blesk s tím, že Vondráčková bude v seriálu hrát po celou 19. sezonu.

Proč ale Lucie chce hrát zrovna v Ulici není jasné. Spousta herců často volí tzv. nekonečné seriály právě kvůli jistotě příjmu. Že by Vondráčkové docházely peníze?

Herci, kteří zastávají podobné role jako Vondráčková, si za jeden natáčecí den podle zdroje Blesku přijdou na 10-12 tisíc korun. To znamená, že bude zpěvačka na konci sezony bohatší o zhruba jeden milion korun.

Lucii se v poslední době docela daří. Po boku jejího mladého přítele Zdeňka (25) jen září. Na veřejnosti se jeden k druhému tisknou a nešetří polibky. Snad bude spokojená i se svým novým pracovním kšeftem.

Zdroj: Redakce, Blesk, Šíp;Náhledový obrázek: David Sedlecký/Wikimedia Commons (CC BY 4.0)

error: Content is protected !!