Dívka letěla deset hodin do Miami, aby po několika měsících potkala muže ze seznamky, ten nakonec schůzku zrušil

Laura-Jane Fenney se rozhodla osobně seznámit s mužem, se kterým si přes čtyři měsíce dopisovala přes online seznamku. Po dlouhé cestě do Miami se omluvil, že musí do práce. Což na tom paradoxně nebylo to nejhorší.

Dívka cestovala z Anglie do Miami, aby potkala muže, se kterým si chatovala na seznamovací aplikaci kolem čtyř měsíců. Po dlouhém desetihodinovém letu jí přišla zpráva s omluvou. Muž se nemůže dostavit, jelikož musí neprodleně do práce.

Nejhorší rande, které nebylo?

Když ho požádala, aby se hodil marodem, odpověděl, že nemůže. Zůstala nakonec v hotelu a sama pila v hotelovém baru. Celá situace by se dala jednoznačně přiřadit mezi nejhorší rande i zkušenost, které člověk během života zažije. Ale příběh ještě není u konce.

Laura-Jane na svém TikToku sdílela více videí, která si získala velké množství zhlédnutí. Podporovatelé nadšeně očekávali, zda bude mít celý příběh ještě pokračování. V dalším videu byl učiněn šokující objev o muži, se kterým se měla setkat.

Podvodník na více frontách

Podvodník má prý dlouholetou přítelkyni, ale i tak má v telefonu stovky jiných dívek. Jeho přítelkyně se s Laurou-Jane totiž spojila přes TikTok a řekla jí, že během čtyř měsíců si psal s asi 30 dalšími ženami. A že ji děkuje za sdílené video, díky němu měla možnost zjistit, co je její partner zač.

Laura-Jane celou situaci zakončila s hrdostí: „Děkuji, že jsi promarnil čtyři měsíce mého života. Doufám, že dostaneš pomoc, kterou potřebuješ.“

Užij si výlet a najdi si lepšího chlapa!

Lidé se na sociálních sítích okamžitě začali zapojovat do diskuze. „Jakmile začnete létat k chlapovi, udělaly jste chybu… měl by letět k Vám. Je mi moc líto, jak to dopadlo! Hrozné z jeho strany,“ zněl jeden komentář. „Holka, potřebuju vědět, jak se ten chlap jmenuje, protože jsem ve veeeeelmi podobné situaci,“ psala s obavou další žena. „Vím, že je to úplně nanic, ale aspoň sis užila Miami. Seznamujte se s jinými muži a prosím, už s tímhle nikdy nekomunikujte,“ radil ženě jeden z dalších komentujících..

Zdroj: Autorský text, redakce Ansu; Náhledová fotografie: RDNE Stock project/Pexels.

error: Content is protected !!