„Díky sdílení obsahu pro dospělé jsem lepší matkou,“ tvrdí herečka, která na OnlyFans vydělává miliony měsíčně

Honeyy Brooks trvá na tom, že má nejlepší práci na světě. Vůbec ji netrápí, že ji její širší rodina odřízla poté, co zjistila, že sdílí obsah pro dospělé. Díky své práci nosí domů v přepočtu 1,4 milionů korun měsíčně a je ve výchově otevřenější, což z ní prý dělá lepšího rodiče.

Může dětem pořídit vše, co potřebují a chtějí. Navíc má i dostatek volného času a nemusí se ničím stresovat. Má jednoduše „pohodu“ a s ní celá její rodina.

Honeyy jed dvojnásobnou maminkou. Společně s jejím partnerem se o děti starají. Manžel ji i pomáhá s její kontroverzní prací, ve které ji velmi podporuje. Někdo by řekl, že bude žárlit, ale on to bere s nadhledem.

Dvojice spolu žije na venkově, kde i vychovávají své děti. Honeyy tvoří obsah na OnlyFans a díky svému vzhledu si vydělává neuvěřitelných 1,4 milionů korun měsíčně. Její lechtivé snímky a videa jsou velmi oblíbená a mají velké množství podporovatelů.

Jsem všemu otevřená

O své práci se nedávno rozmluvila. „OnlyFans platforma ze mě skutečně udělala lepší matku a zlepšila mé rodičovské dovednosti,“ tvrdí Honeyy Brooks pro Kidspot. „Opravdu tomu z hloubi srdce věřím.“

Honeyy mnohé překvapila, když řekla, že ji publikace obsahu pro dospělé naučilo spoustu věcí. „Celý průmysl mě jako člověka úplně změnil,“ přiznává. „Naučilo mě to mnohem víc, než by mě naučilo celoživotní zaměstnání od devíti do pěti.“

Teď si umí nejen více užívat života, ale i vážit si ostatních. „Průmysl mě například naučil být otevřenou. Než jsem se dostala do branže, byla jsem trochu naivní. Odsuzovala jsem lidi. Opravdu mě to naučilo, nechat je být. Naučilo mě to nikdy nesoudit a být otevřená různým typům lidí,“ tvrdí herečka.

Jsem nejlepší ženou a mámou

Rodina jí řekla, že už se nesmí vyskytovat v blízkosti neteří a synovců, jelikož jim dává špatný příklad. „Ale nevědí, že jsem tou nejlepší ženou a mámou, jakou mohu být, a tak jsem vyrostla. Je kolem toho tolik mylných představ,“ dodává.

Zdroj: Autorský článek, redakce Ansu, Kidspot; Náhledová fotografie: Roy Reyna/Pexels.

error: Content is protected !!