Agáta Hanychová přiznala, že podváděla Jakuba Prachaře: „Mohl si za to sám,“ tvrdí

Agáta Hanychová

Agáta Hanychová (39) se opět pustila do dalšího zajímavého tématu ve svém podcastu s Ornellou Koktovou. Tentokrát přiznala, že Jakuba Prachaře skutečně podváděla. Údajně si za to ale mohl sám.

Ačkoliv by se mohlo zdát, že je Jakub Prachař pro Agátu minulostí, není tomu tak. Stále s ním válčí o svou dceru Miu, influencerka navíc i přes Prachařův nesouhlas opakovaně sdílela fotografie dcery na sociálních sítích.

Téměř to vypadalo, jako by se jejich válka chýlila ke konci, Agátu však nejspíš klid nudí a proto v podcastu otevřela téma nevěry. Přiznala, že Prachaře skutečně podváděla, navíc nemohla ani lhát nebo se nějak bránit, protože tato informace velice rychle prosákla i do médií.

„Když se rozvádíš a bohužel jsi v tom vztahu byla prokazatelně nevěrná, což v mém případě bylo bohužel vytištěno na titulkách několika novin a časopisů…“ začala Agáta. Ornella se jí hned zeptala, jestli je to skutečně pravda. „Jako že jsem Prachařovi zahejbala? Jo. Ale mohl si za to sám!“ odvětila.

Agáta však svá slova obratem vysvětlila. Prachař ji měl totiž neustále podvádět, což jí jako žárlivé manželce neskutečně vadilo. Možná i proto pak začala dělat to samé. „K rozvodovému soudu Prachař přinesl všechny ty články, kdy jsem mu byla nevěrná. A soud udělal – ty, ty, ty, nepodvádí se!“ prozradila influencerka. „Já na to, jestli jim mám říct, kdy mě začal podvádět on? Že to dělal líp a utajeně, neznamená, že to nedělal!“

Zdá se, že Hanychová si s bývalými partnery skutečně zažila peklo. Často však byla ve finále za tu špatnou ona, i když chyba třeba ani původně nebyla na její straně…

Zdroj: Autorský text, redakce Ansu; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!