Žena jménem Helen Ruth Elam redefinuje módu: v 95 letech se vzepřela stárnutí a stala se světoznámou stylovou ikonou

Někteří šedesátníci, sedmdesátníci, ale dokonce i devadesátníci boří všechny stereotypy o stárnutí. V srdci zůstávají stále mladí a vedou aktivní život, kterým jim plno lidí může závidět. Pokud máte někoho podobného poblíž, můžete být šťastní. Jednou z takových inspirativních osobností je Helen Ruth Elam.

Helen se narodila 18. července 1928. Definují ji výrazně bílé vlasy a extravagantní outfity plné barev. Je považována za jednu z nejstylovějších babiček. Jednoznačně se vzepřela stárnutí a stala se skutečnou internetovou senzací. Na Instagramu nasbírala více než 3,1 milionů fanoušků.

Věk je jen číslo!

Kdykoli Helen zveřejní novou fotografii, vzbudí rozruch svým odvážným smyslem pro detail a různé módní kombinace. Mnozí věří, že u ní rozhodně platí rčení, že věk je jen číslo.

V srdci zůstává mladá a svou energickou povahu využívá k překonávání životních těžkostí. A co k ní lidi opravdu přitahuje? Její neuvěřitelně pozitivní přístup k životu. Navzdory mnoha vzestupům a pádům zůstává neustále optimistická.

Bohužel ve svém životě musela čelit velkému množství tragédií: při nehodě přišla o manžela a rakovina jí vzala syna. Pracovala 28 let v továrně na výrobu náhradních dílů, aby uživila svou rodinu.

Její sláva začala v dubnu roku 2014 momentem, kdy její pravnučka zveřejnila na sociálních sítích Helen v jejích šatech. K fotografii přidala komentář, který ji perfektně definuje: „Always been a rebel.“ (Vždy jsem byla rebelka; pozn. red.) Přes noc se stala slavnou a s oblibou ji podporovaly celebrity jako Rihanna, Khloé Kardashian, Nicole Richie, Gwen Stefanie, Miley Cyrus a Drake.

Někteří její přístup k životu nesdílí a nelíbí se jim také její módní cítění. Zanechávají proto kritické komentáře plné hněvu a výsměchu u jejích příspěvků. Helen vše odmítá. Tvrdí, že byla ve svém jádru vždy rebelkou a tak si z kritiky nic nedělá.

Zdroj: Autorský text, redakce Ansu; The Famous People, Náhledová fotografie: Pixabay/ Express_Images.

error: Content is protected !!