Nahá Sara Sandeva představila svůj produkt na vlasy: Provází ho svůdné snímky, kde se jí na vlasy dívat nejspíš nebudete

Sara Sandeva patří k našim nekrásnějším herečkám. Nejspíš za to může její makedonský původ, ale také péče, kterou ona věnuje sama sobě. Štíhlou postavu, kterou zřejmě vyhrála v genetické loterii, doplňuje vždy skvěle vypadajícími vlasy. O ty se jí už 5 let stará kadeřník Michal Zapoměl.

Právě s ním půl roku pracovala na novém vlasovém produktu. Kvůli němu odmítla několik spoluprací, aby mohla vytvořit něco, za čím si bude stoprocentně stát, jak napsala na svém Instagramu. Produkt nese název Misterium, což by se dalo přeložit jako Tajemství. Jedná se o noční bezoplachovou posilující masku ve formě mlhy.

„Se Sarou se známe už 5 let a za tu dobu jsem měl tu čest pečovat o její vlasy ve všech možných podobách – od rovných po kudrnaté, vyfoukané po bláznivé ofiny. Její neustálá proměnlivost je pro mě inspirací. Díky jejímu hereckému povolání nevíme, co všechno nás čeká, ale víme jedno – její vlasy si zaslouží to nejlepší,“ napsal na svých sociálních sítích její kadeřník.

Popis samotného produktu doplnil o Sařinu svůdnou fotku, kde je herečka nahá. První pohled vám ale jistě nepadne na tajemnou tmavě modrou lahvičku, kterou Sara drží v rukou. Hereččin půvab je neskutečný a je téměř jisté, že díky němu půjde nový vlasový produkt „na dračku“. Sara ještě sdílela krátké video, kde si pohrává s pavím perem. Její fanoušci nestačí zírat a nenachází slova obdivu. Jeden ze sledujících si prý po jeho shlédnutí dokonce vykloubil čelist.

Herečce přejeme, aby prodej šel jako po másle a těšíme se, čím nás překvapí příště.

Zdroje: Autorský text, redakce; Náhledová fotografie: Show Jana Krause/Wikimedia Commons (CC BY 3.0)

error: Content is protected !!