Zvrat na předávání cen Anděl: Zpěvačka Debbi se v opilosti neudržela na nohách, z večírku ji v náručí vyvedli kamarádi

Předávání hudebních cen Anděl se pro oblíbenou zpěvačku Debbi stalo doslova noční můrou. Známá zpěvačka to na večírku přehnala s alkoholem a následně ji museli z hudebního klubu vyvést její dva kamarádi.

Ihned po odvysílání hudebních cen Anděl se celebrity přesunuly oslavovat k baru. Drinky doslova tekly proudem. To se stalo osudným i zpěvačce Debbi. Alkohol jí podlomil nohy, nedokázala udělat rovný krok a z večírku ji museli vynést v náručí její dva kamarádi. Debbi to tentokrát rozhodně nezvládla, píše portál Expres.

Zrzavá zpěvačka nebyla mezi nominovanými a během programu ani nevystoupila. Na večírku to však pořádně rozjela. Bez doprovodu svého manžela pařila až do rána. Jak se však zdá, mladá zpěvačka neodhadla své síly a alkohol byl silnější než její vůle udržet se na nohou.

Chůze jí dělala takové potíže, že si musela zout boty na vysoké platformě. Ale ani to nepomohlo. Nakonec ji museli z areálu holešovického Výstaviště vynést její přátelé. Debbi se na ně doslova pověsila a s nepřítomným pohledem se nechala odnést pryč, jak uvádí deník Blesk.

Pro Debbi to však není první alkoholové extempore. Před několika lety se zpěvačka přiznala k psychickým problémům a lékaři jí diagnostikovali bipolární poruchu. Právě s takovou psychickou nemocí by pro ni měl být alkohol tabu.

Zdroje: Expres, Blesk; Náhledový obrázek: Debbie-se svolením

error: Content is protected !!