Zuzana Bubílková podstoupila operaci: Z nohou mi trčí dráty, přiznala

zuzana bubílková

Moderátorka a satirička Zuzana Bubílková (71) musela tento týden podstoupit operaci vbočených palců, na které už byla před několika měsíci. Poprvé na ni byla na začátku letošního roku, bohužel se jí však neulevilo, píše deník Aha.

Zuzana Bubílková musela v pondělí podstoupit operaci vbočených palců, kvůli kterým pro ni byla už i chůze tak trochu noční můrou. „Palec se mi staví do pravého úhlu, musím ho vyloženě nacpat do boty a omotat náplastí a stejně mám puchýře. Doufám, že reoperace pomůže,“ řekla před operací.

Bubílková byla ze svých palců nešťastná, protože se nemohla věnovat sportu, který jí vždy naplňoval. Babské rady nefungovaly, a tak musela satirička na operaci znovu. Lékaři jí zákrok tentokrát provedli pořádně, aby měli jistotu, že jí bude lépe.

Nebyla by to Bubílková, kdyby chvíli po operaci nevtipkovala na vlastní účet. „Kdybych někoho nakopla, mělo by to pořádné grády, dráty trčí ven asi tři centimetry,“ řekla.

Moderátorka teď bude muset několik dnů chodit po patách, což pravděpodobně nebude příliš příjemné. V pátek už by však měla jet z nemocnice domů, což jí dodává pozitivní energii.

Zdroj: Redakce, autorský text; Aha, Blesk; Náhledový obrázek: Evernit/Wikimedia Commons (CC BY 4.0)

error: Content is protected !!