Slavná americká zpěvačka LP oznámila vztah s českou moderátorkou TV Nova

Iveta Maurerová

Zpěvačka LP, vlastním jménem Laura Pergolizzi, na svém instagramovém účtu ukázala svou novou přítelkyni. Tou je překvapivě česká moderátorka Iveta Maurerová, která moderuje pořad Snídaně s Novou.

Moderátorka Iveta Maurerová, která je také vítězkou Miss Czech Republic 2018, publikovala příspěvek se svou slavnou americkou přítelkyní. Ta si jej přesdílela na ten svůj a rázem o její české partnerce ví všichni její fanoušci.

Zpěvačka Laura Pergolizzi má na svých sociálních sítích 1,8 milionu fanoušků, ve skutečnosti je jich pak ještě mnohem víc. Například jen na platformě Spotify má téměř 6 milionů posluchačů měsíčně.

Iveta si zahrála i v jejím videoklipu k písni Dayglow, který se natáčel v Praze. Už tam proběhlo několik polibků a je dost možné že právě tehdy mezi nimi přeskočila první jiskra.

Laura a Iveta společně vyrazily na výlet do Londýna, kde se nechaly zvěčnit na fotografii, kterou se rozhodly ukázat svým příznivcům. Dočkaly se obrovského množství pozitivních komentářů. Radost měly zejména české fanynky, které jsou rády, že se teď zpěvačka bude do Česka vracet určitě častěji než doposud.

Zdroj: Redakce, autorský text; Náhledová fotografie: Miss České republiky/Wikimedia Commons (CC BY 4.0)

error: Content is protected !!