Zpěvačka Heidi Janků prozradila, jak docílit dokonalé postavy. Nemůže za to dieta dokonce ani cvičení

Zpěvačka Heidi Janků i po šedesátce způsobuje rozruch, kdekoli se objeví. Pro svůj dokonalý vzhled má vysvětlení, které vás jistě překvapí. Jak sama uvedla, není v tom žádné cvičení, žádná dieta, ale ani žádný muž.

Přestože Heidi loni v listopadu oslavila významné životní jubileum, vůbec neomezila své životní tempo. Fanoušci a kolegové ji mají možnost potkat na mnoha večírcích, kde rozdává široké úsměvy a dobrou náladu. Navíc se za ní díky její skvělé formě stále otáčí nejeden muž. Jak to tedy Janků dělá?

„Moc se neudržuji v kondici. Možná je to tím, že chodím na večírky. Cítím se skvěle a už vím, kde oslavím své šedesáté narozeniny,“ řekla šťastná česká zpěvačka. Upřímně také prozradila, že nedrží žádnou speciální dietu a ani necvičí. Není ani nadšencem do plastických operací, takže za svůj vzhled vděčí dobrým genům a péči. Velkou roli hraje i její skvělá nálada, kterou si udržuje účastí na různých akcích. Díky společnosti jiných lidí nemá totiž čas myslet na své starosti.

Heidi se nebrání ani novému vztahu. Bohužel však přiznává, že v jejím věku je trochu těžší najít normálního muže. Přesto si zachovává naději a věří, že se najde někdo, kdo pro ni bude ten pravý.

„Nálada na vztah by byla, ale adepti nejsou. Buď je zadaný, ženatý, nebo je to blázen. Zatím jsem neměla štěstí,“ prozrazuje zpěvačka a dále vyjmenovává vlastnosti, které by od svého milého očekávala: „Měl by mě umět rozesmát, měl by být pozorný a mít mě rád. To stačí,“ zakončila svůj výčet.

Pokud by takového muže našla, nebyla by náročná ani při vymýšlení rande. Úplně by jí stačilo, kdyby spolu šli na večeři do řetězce rychlého občerstvení, ale potom by ještě ráda šla na romantickou procházku.

Heidi tedy věří, že je pro zdraví nejdůležitější dobrá nálada, společnost a bezstarostnost. Sdílíte názor se zpěvačkou, nebo si myslíte, že je důležité něco úplně jiného?

Zdroje: Extra.cz, Blesk; Náhledový obrázek: David Sedlecký/Wikimedia Commons (CC 4.0)

error: Content is protected !!