Zpěvačka Bára Basiková si opět zavařila: Přiznala, že všechny své ceny za hudbu odnesla k popelnici

Bára Basiková

Zpěvačka Bára Basiková (60) promluvila o Českém slavíkovi, který podle ní už vůbec není to, co býval. Při té příležitosti prozradila i to, že své ceny, které během mnoha let dostala, před časem odnesla k popelnici.

Bára Basiková si v nedávném rozhovoru pro Blesk možná zase trochu zavařila. Ačkoliv za svou kariéru dostala mnoho hudebních cen, které obdržela hlavně díky svým fanouškům, přiznala, že se jí nevyplatilo brát si je s sebou do menšího bytu.

„Měla jsem krabici, do které jsem si všechny tyhle ceny dávala. Sice si jich vážím, nesnižuju jejich hodnotu, ale nejsem samožer, abych to měla na poličkách. Ať to byli slavíci, Grammy, Bratislavské liry a Děčínské kotvy, prostě všechno možné. A když jsme se před 12 lety stěhovali z velkého bytu do několika menších, říkala jsem si, co s tím budu dělat, že to nemám kam dát. Tak jsem to odnesla k popelnicím a třeba to někomu doma dělá radost,“ vysvětlila.

Zpěvačka poslední dobou schytávala kritiku zejména za své odvážné fotografie na sociálních sítích, u kterých se objevilo tolik negativních komentářů, že je raději smazala. Kromě nich se však fanouškům nelíbily ani její paruky. Málo kdo však věděl, proč je nosila.

„Měla jsem loni zdravotní problémy se srdcem, ale už jsem v pořádku. Mnoho mých kolegyň je nosí taky (paruky, pozn. red.), ale možná ne tak nápadně. Mě baví pořád nějaká změna, být stále jiná, takže paruky nosím celý život, mám jich asi padesát,“ vysvětlila Basiková, která měla své vlasy velmi řídké.

Zdroj: Redakce, autorský text, Blesk, iDnes; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!