Zorka Hejdová ukázala svou dokonalou postavu v plavkách: Od fanoušků sklízí komplimenty

Moderátorka Zorka Hejdová je nejen půvabná a sexy, ale také velmi odvážná. Důkazem může být její aktuální snímek z dovolené, který pravděpodobně zatočil s nejedním mužem. Hrdá maminka dvouletého syna Nicolase totiž svým sledujícím ukázala pikantní fotku v plavkách.

V Česku se moderátorka Zorka Hejdová stala velmi populární díky pěvecké show SuperStar, kterou moderovala společně s Romanem Juraškem. Od té doby však uplynulo několik let a z křehké blondýnky se stala velmi svůdná sexbomba.

Dnes se Zorka může pochlubit nejen vysportovanou postavou a svůdnými křivkami, ale i vylepšeným dekoltem. Své největší ženské zbraně si kráska samozřejmě nenechává pro sebe. Naopak, ráda se jimi pochlubí svým fanouškům na sociálních sítích.

Zorka se nyní spolu se svým manželem a synem Nicolasem vrátila na místo, kde byli před 10 lety na své svatební cestě. A z příspěvků, které pravidelně ukazuje na Instagramu je jasné, že to byla ta nejlepší volba pro dovolenou, kterou si manželé mohli zvolit.

A jako odměna pro sledující přistála na jejím Instagramu i fotka v plavkách. ,,2x instagram vs. 1x realita,“ napsala ke snímku Zorka.

A od fanoušků sklidila opravdu mnoho komplimentů. ,,Zorko, jste neskutečná,“ napsala jedna ze sledujících. ,,Tělo jako dělo,“ dodala další. ,,Zorko, naprostá bomba, jste prostě dokonalá,“ napsala další fanynka.

Zdroje: Instagram Zorky Hejdové, Autorský text; Náhledový obrázek: Zorka Hejdová – se svolením

error: Content is protected !!