Zorka Hejdová (33) si přichystala narozeninové překvapení pro svého manžela. Místo toho ale bloudila a jemu bylo špatně v autě

Zorka Hejdová, Míra Hejda

Zorka a Míra Hejdovi patří k jednomu z nejkrásnějších párů našeho showbusinessu. Poznali se už 15 lety, ale tehdy byl jejich vztah spíš pracovní, i když oba tušili, že mezi nimi ta pověstná jiskra přeskočila. Dnes spolu vychovávají dva a půl roku starého syna Nikolase a Míra před pár dny oslavil 40. narozeniny.

S tím se Zorka pochlubila na svém Instagramu. Vysekla mu velkou poklonu za to, co všechno už dokázal vybudovat (jejich společný život nevyjímaje) a také co všechno se od něho už stihla naučit. „Jsi pro mě jeden z nejvíc inspirativních lidí na téhle planetě a vždycky to tak bude. Dělej dál jen to, čemu věříš a co tě naplňuje a mně bude potěšením to po tvém boku nadále sledovat a učit se od tebe,“ zní poslední část Zorčina láskyplného přání, které doplnila o společnou fotku.

A protože se celá rodina nyní nachází na dovolené, pro Zorku i pracovní příležitosti, na Kanárských ostrovech, oslavu manželova jubilea moderátorka show Love Island pojala ve velkém stylu. Plánovala pro něj překvapení v podobě úžasného plážového pikniku od místní firmy, která se na ně specializuje. Jenže realita byla trochu jiná. A jak se piknik nakonec vydařil, se můžete podívat níže.

Zorka o sobě tvrdí, že je perfekcionalistka. Představovala si, jak manželovi v autě řekne, aby zavřel oči, načež ho pak dovede k tomu kouzelnému místu, které pro něj přichystala. Ale… „Realita – v autě jsem mu řekla, ať zavře oči, ale protože jsem jako vždycky bloudila a jemu už se začínalo dělat blbě, musel je zase otevřít. Zaparkovali jsme někde poblíž a doufali, že ta dlouhá prašná cesta nás dovede. Nakonec se nás chopila sama Dominika, která tuhle krásu nachystala a dovedla nás až na místo,“ popsala Zorka pro své fanoušky, kteří byli jejím nápadem uneseni.

Míra v komentáři své manželce poděkoval za dokonalé překvapení a přidal historku, kdy jejich syn na závěr šlápl do čokoládového dortu, cože netušili, a jejich oblečení velmi vkusně omelíroval. „A že sis nesfoukl svíčky na dortu, protože foukal vítr, to zmiňovat už ani nebudeme viď,“ dodala vtipně Zorka. Ale i přesto si bez pochyby takovou parádou nahnala spoustu plusových bodů.

Zdroj: Redakce, autorský text; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!