Znechucená Petra Janů má strach vrátit se do svého pražského bytu

Petra Janů

Zpěvačka Petra Janů si žije klidný život na své chalupě, ze které se jí nechce odjíždět už ani na dovolenou k moři. Kvůli fanouškům však chalupu dočasně opustila a nyní má hrůzu z toho, že se musí vrátit do svého pražského bytu.

Petra Janů svou chalupu miluje. Ta ji nabíjí pozitivní energií, jelikož na jejím místě dříve stála kaple. „Pokaždé, když na chalupu přijedu, ať už jsem v jakémkoliv rozpoložení, stačí mi dvě tři hodiny a jsem v naprosté pohodě. Tohle místo mi dodává pozitivní energii. Je to tady promodlené,“ svěřila se Blesku.

Její radost je však nyní mnohem menší. Musí se totiž vydat do svého pražského bytu, jelikož bude mít několik koncertů. Na svou chalupu by to měla příliš daleko. Zpěvačku však trápí zvláštní věc. Má strach se do svého bytu vrátit, protože tam bude ohromné vedro, z čehož je doslova znechucená.

„V mým pražským bytě, který má okna na jih a pere do nich sluníčko celý den, se vůbec nedá vydržet. Ty dvě noci pro mne budou sebevražedné. Myslím, že to nepřežiju,“ postěžovala si Janů.

Zpěvačka však byla odhodlaná přežít jak koncerty v nejteplejších dnech roku, tak i pobyt ve svém přehřátém bytě. V minulosti už totiž několikrát musela své koncerty přesouvat, jak píše TN Nova.

Zdroj: Blesk, Aha, Facebook Petry Janů, TN Nova; Náhledový obrázek: David Sedlecký/Wikimedia Commons (CC BY 4.0)

error: Content is protected !!