Zlata Adamovská psychopatkou: Mučím svého manžela a užívám si to. Ale jen na jevišti

Herečka Zlata Adamovská (64) svou hereckou kariéru odstartovala už v 15 letech. Od té doby se objevila v nejrůznějších filmech, pořadech a seriálech. Nyní hraje roli, která jí zpočátku dávala pořádně zabrat.

Divadelní inscenaci Misery, kde Zlata hraje, režíruje Ondřej Sokol. Zlata Adamovská aktuálně hraje v divadle schizofrenní psychopatku. To je přesný opak hodné herečky, která je k lidem v každém případě milá. Na jevišti vystupuje spolu se svým manželem Petrem Štěpánkem, kterého v rámci představení skutečně mučí.

„Hraji tam schizofrenní psychopatku, která mučí svého zajatce, spisovatele oblíbených románů, a nutí ho přepsat ty knihy. Já nejsem paranoidní psychopat, to bych opravdu o sobě neřekla, ale ten Ondřej ze mě na ty dvě hodiny na jevišti toho paranoidního psychopata udělá,“ přiznala v pořadu Blízká setkání.

Ačkoliv pro ni bylo zpočátku sžití s rolí náročné, teď už je spokojená a čas na jevišti je pro ni i odpočinkem. To ostatně prozradila sama. „Já se v tom cítím, věřte mi, nebo ne, velmi svobodně. Mám rozdrbané tepláky, zástěru a mučím tam svého manžela, protože toho zajatce hraje můj muž Petr Štěpánek. A moc si to užíváme,“ řekla v pořadu.

Zdroj: Redakce, Autorský text; Pořad Blízká setkání (ČRo Dvojka); Náhledový obrázek: David Sedlecký/Wikimedia Commons (CC BY 4.0)

error: Content is protected !!