Zemřela talentovaná operní pěvkyně Patricia Janečková, která ohromila i Karla Gotta. Podlehla rakovině prsu

patricia janečková, karel gott

Dnes se celým internetem šíří další smutná zpráva. V pouhých 25 letech včera zemřela Patricia Janečková, která v roce 2010 vyhrála talentovou soutěž Talentmania. V té době jí bylo jen 12 let, ale už tehdy měla se zpěvem zkušenosti. Tomu se totiž věnovala už od 4 let. Později se prosadila v několika muzikálech, dokonce i v zahraničí, píše portál televize Nova.

Smutnou zprávu televizi potvrdila i zpěvaččina manažerka Jana Švábová. Patricia od loňského ledna bojovala se zákeřnou rakovinou prsu, jak se svěřila i svým fanouškům na Instagramu. „Před pár dny jsem od lékařů zjistila, že mě čeká velký boj. Rakovina byla, je a bude mezi námi a, i když jsem si vždy myslela, že mládí rovná se zdraví, není tomu tak. Výsledky biopsie prokázaly zhoubný nádor v prsu,“ napsala krásná zpěvačka, která už od začátku věřila, že tento boj vyhraje.

Po sdělení diagnózy se Patricia stáhla z veřejného života a úplně přestala i vystupovat, informuje web Expres. Plně se soustředila na léčbu, která se po roce stala úspěšnou. Musela podstoupit 16 chemoterapií, odstranění prsu, ozařování a nespočet injekcí, jak prozradila v dalším ze svých instagramových příspěvků. Děkovala proto lékařům, díky kterým nemoc porazila.

Letos v červenci se vdala za svého přítele, herce Vlastimila Burdu, a celý měsíc pak označila za nejkrásnější ve svém životě. Ke svatbě došlo jen za tři měsíce od zasnoubení. Patricia na svém profilu prohlásila, že není čas ztrácet čas. Nikdo ale jistě nečekal, že toho společného času bude nakonec tak málo.

Patricia se narodila v Německu, přestože její rodiče jsou Slováci. Vyrůstala ale v Ostravě, kde také operní zpěv studovala, píše zpravodaj iDnes. Tam si také můžete připomenout její vystoupení v talentové soutěži. Svým zpěvem ohromila i zpěváka Karla Gotta, který se dokonce stal kmotrem jejího alba.

Zdroje: Redakce, autorský text; Expres, Tv Nova, iDnes; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!