Ze zákazů si nic nedělá: Agáta Hanychová už zase ukazuje děti i přes zákazy Soukupa a Prachaře

Agáta Hanychová

Agáta Hanychová (38) tráví spoustu času na sociálních sítích, kterými se živí. Často u sebe má i své děti, které fanouškům ukazuje. To se ale nemusí líbit jejich tatínkům.

Agáta Hanychová (38) má od svého expartnera Jaromíra Soukupa (53) už nějakou dobu zakázáno ukazovat na svých sociálních sítích dceru Rozárku, po chvíli se k němu přidal také Jakub Prachař (40), který si nepřeje, aby Agáta ukazovala jejich dceru Miu.

Agáta se k tomu nedávno nepříliš slušně vyjádřila. Jakuba Prachaře totiž označila za debila, za což se druhý den omluvila.

Ačkoliv je Agáta skvělá máma a s dětmi tráví téměř všechen svůj čas, zdá se, že svým expartnerům umí dělat pořádné naschvály. A to v poslední době dokazuje snad každý den.

Influencerka je však známá tím, že si věci dělá po svém, což opět potvrdila. Ze zákazů si totiž nejspíš nic nedělá. Dnes se na jejím Instagramu ve Stories objevilo video s dcerou Miou. Dva dny předtím sdílela rodinné fotografie, na které šlo vidět do obličeje Rozárce i Mie.

Nabízí se otázka, jestli z tohoto přístupu Agáta nebude mít potíže, a to zejména kvůli tomu, že se soudí s Jaromírem Soukupem o péči o Rozárku. Na tyto informace si však nejspíš ještě budeme muset počkat.

Zdroj: Redakce, autorský text; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!