Zdeněk Godla řeší další trable: Přišel o auto, u fanoušků žadoní o ojetinu. Jezděte autobusem, vzkázali mu

Zdeněk Godla

Herec Zdeněk Godla (45) neustále řeší potíže, ze kterých se ne a ne dostat. Loni v září oznámil konec herectví, protože už jej nebavila neustálá přítomnost jeho jména v médiích. Teď je ale všechno jinak.

Ačkoliv Zdeněk Godla loni fanouškům vzkázal, že končí s herectvím a už o něm neuslyší, nebyla to tak úplně pravda. V seriálech totiž hrál dál a nyní řeší to, že se musí nějak dopravovat na natáčení seriálu Ordinace v růžové zahradě, protože přišel o své auto. Rozhodl se tedy požádat o ojetinu své fanoušky.

„Zdravím lidičky moje zlatý, nějaké auto, co by mě dopravovalo do Ordinace, jelikož to moje je po nehodě a skončilo na vrakovišti, tak se nemám jak dopravovat do Ordinace. Na další natáčení jezdím také na Slovensko, pokud by jste někdo měl auto navíc, který ještě poslouží, byl bych vám velice vděčný,“ napsal k nejnovější fotografii na Instagramu.

To si ale Zdeněk docela dost věřil. Místo toho, aby si vybíral z nabídnutých ojetin zdarma, si musel číst nepříliš milé komentáře. „Tohle umíte, že? Peníze rozházet, neplatit dluhy a škemrat o auto! Proč by Vám ho někdo měl dávat zdarma? Máte práci, tak si na něj vydělejte, nebo jezděte autobusem,“ vzkázala mu nasupená sledující. Ta ale rozhodně nebyla jediná. „A co takhle zkusit veřejnou dopravu, jako miliony dalších?“ navrhl mu další sledující. Další komentáře už tak slušně napsány nebyly.

Zdá se, že se herec do práce skutečně bude muset vydávat autobusem, což se mu pravděpodobně vůbec nechce. Je totiž dost možné, že na vlastní auto peníze v dohledné době kvůli svým dluhům mít rozhodně nebude.

Zdroj: Autorský text, redakce; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!