Pohřešovaný dabér Zbyšek Pantůček nalezen. Údajně měl začít nový život v Itálii

Zbyšek Pantůček

Zpráva o tom, že známý dabér a herec Zbyšek Pantůček se už nepohřešuje, se objevila už před několika dny. Nikdo však dosud nevěděl, co Zbyška dovedlo k tomu, že víceméně utekl z České republiky a své rodině o sobě nedal vůbec vědět. Časopisu Blesk se podařilo zjistit víc informací.

Trvalo to 50 dnů. Takovou dobu rodina dabéra Zbyška Pantůčka nevěděla, jestli je otec, přítel a bývalý manžel naživu nebo co se s ním vlastně děje. Před týdnem však Policie ČR informovala portál televize Nova o tom, že herec byl nalezen v zahraničí.

„Kolegové z kriminální policie, kteří měli na starosti pátrání, dělali všechny možné kroky a úkony a šetřením se jim podařilo zjistit, že by se měl pohybovat v zahraničí,“ řekla policejní mluvčí. Dodala, že se herce povedlo vystopovat v Itálii. „Ve spolupráci s italskou policií se jim podařilo zjistit, že se skutečně pohybuje tam.“

Poslední zprávu, kterou Zbyškova rodina od něj dostala byla ta, že by rád cestoval. O to zřejmě větší strach o něj měli, protože svět je dnes mnohdy nebezpečný. Redakce časopisu Blesk se proto rozhodla kontaktovat syna Zbyška Pantůčka mladšího, aby jí sdělil něco bližšího. Ten svého otce jel okamžitě navštívit, což časopisu potvrdil, víc ale sdílný být nechtěl.

Nicméně se objevily informace od jiného zdroje a ten tvrdí, že hlas lemura Maurice z filmu Madagaskar žije v Itálii nový život. „Prý vypomáhá v gastronomii a má malý pronájem,“ prozradila Blesku jedna z jeho spolupracovnic. Podle ní měl v Česku nějaké problémy (finanční potíže způsobené covidem, pozn. redakce) a proto od prostě nich utekl.

Zdroje: Autorský text, televize Nova, Blesk; Náhledová fotografie: Matěj Baťha/Wikimedia Commons (CC BY 3.0)

error: Content is protected !!