Zásnuby proběhly před čtyřmi lety, ale svatba je v nedohlednu: Ondřej Sokol o vztahu se svou o 21 let mladší snoubenkou

Ondřej Sokol

Ondřej Sokol (52) je už čtyři roky zasnoubený se svou o 21 let mladší partnerkou, svatba ale stále neproběhla. Oblíbený herec a moderátor nyní prozradil, jak to ve svém vztahu s půvabnou Nikolou vlastně má.

Ondřej Sokol s oblibou baví diváky a nebojí se některé z nich občas i trochu pohoršit. Málokdo však ví něco o jeho osobním životě. Třeba to, že má dvě děti, a nebo to, že je už čtyři roky zasnoubený. Jenže co svatba? Ta je stále v nedohlednu. Tedy alespoň podle Ondřeje. Ten s tím ale problém nemá.

Svatba? Nechal bych to s otazníkem

Ondřej požádal svou o 21 let mladší přítelkyni už před čtyřmi lety a jak prozradil redakci Blesku, veřejnosti nechce prozradit, kdy bude svatba. Nejspíš to totiž neví ani on sám.Jsem stále zadaný a jen bych ten stav nechal s otazníkem. Nás to docela baví. Pro nás je důležité, že nám to spolu stále dobře funguje a jsme spolu fakt šťastný, takže to je nejdůležitější a do toho bych nerad vrtal,“ zněla jeho slova.

První manželství mu nevydrželo

Ondřej Sokol má dvě děti s herečkou Kateřinou Lojdovou. S tou se oženil už po dvou letech vztahu a prožili spolu 11 let. Manželství ale nakonec krachlo a tak není divu, že se Sokol do dalšího manželství nehrne za každou cenu.

Zdroj: Autorský text, redakce Ansu, Blesk, Prima Ženy; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!