Zamilované hádky novomanželů Brzobohatých přímo na pódiu: Miluji ji vytáčet, říká Ondřej

Ondřej Gregor Brzobohatý

První zamilované novomanželské hádky odhalil Ondřej Gregor Brzobohatý se svou manželkou Danielou rovnou na pódiu. Hádají se často a rádi, jenže ne vážně. Jemné pošťuchování je jejich kořením vztahu.

Když moderátorka Daniela Brzobohatá moderovala soutěž Maminka roku, měla na pódium jako prvního hosta uvést svého manžela Ondřeje. A právě v tuto chvíli to všechno začalo. „Ani náš první host není úplně k zahození. Má spoustu talentů. Klavírní, pěvecký, skladatelský, a taky má talent na ženění,“ řekla se smíchem moderátorka.

Manželé spolu pochopitelně sdílí domácnost, na kterou když přišla řeč, tak měli každý co přidat do konverzace. Třeba o záchodovém prkénku by se mohli bavit snad hodiny… „Já ho nechávám zásadně dole!“ štěkl po manželce Brzobohatý. „Tak o tom bych musela něco vědět…“ odsekla podle Blesku Daniela. Jejich hádka na pódiu byla přinejmenším rozkošná.

Ani doma se nejspíš nevyhnou pořádnému pošťuchování. „Pravda je, že Daniela je strašně vztahovačná. Miluji ji vytáčet a dělat si z ní legraci. Ono to pak nějak funguje,“ pokračoval Ondřej. Jedna věc je ale naprosto jasná: manželé se doma rozhodně nenudí a pořádně se spolu zasmějí.

Daniela, která si Ondřeje vzala už čtyři měsíce po zásnubách, měla vždy jasno. S Ondřejem si rozumí a je s ním šťastná, tak na co by čekala? „Říct ne by bylo úplně zbytečné. Protože já prostě s Ondrou být chci a je to teď jen na nás, jak ten vztah bude vypadat nebo nebude vypadat. Přijde mi to jako takové hezké stvrzení lásky,“ řekla před nedávnem pro deník Aha!.

Zdroj: Autorský text, Blesk, Aha!; Náhledová fotografie: Ondrej88CZ/Wikimedia Commons (CC BY 4.0)

error: Content is protected !!