Z Agáty Hanychové je vdaná paní: Mezi svátky se provdala za Mirka Dopitu

agáta hanychová

Jestli se Agátě Hanychové nedá něco upřít, tak skutečnost, že umí čas od času pořádně překvapit. Teprve nedávno se rozešla s otcem své nejmladší dcery Rozárky, Jaromírem Soukupem, po pár dnech se pak dala znovu dohromady se svým bývalým partnerem, Mirkem Dopitou, a před několika málo okamžiky oznámila, že jej dnes pojala za svého manžela.

Mnoho z nás by se teprve oklepalo z rozchodu, ale jedna z našich nejvlivnějších influencerek si nejen našla „staronového“ partnera, ale po pár měsících se za něj i rovnou provdala. Dnes krátce před dvanáctou se z Agáty znovu stala vdaná paní. V minulosti byla několik let provdaná za otce své dcery Mii, herce a baviče Jakuba Prachaře, avšak jejich manželství bylo po několikaměsíčním popotahování rozvedeno.

Na Agátě je vidět, že prahne po opravdové lásce a touží po vztahu, který by jí vydržel do konce života. Domnívala se, že si svůj sen splnila seznámením s Jaromírem Soukupem. Jenže jak víme, tento vztah, i těch několik před ním, jsou dnes již minulostí. Aktuální situace vypadá tak, že Agáta skutečně nalezla, co dlouhé roky hledala. Vedle hokejisty Mirka Dopity celá rozkvetla, jejich společný syn Kryšpín je štěstím bez sebe a s jejím partnerem, a dnes již manželem, si rozumí i dcery Mia a Rozárka.

Nejspíše i proto se Agáta rozhodla, že „do toho znovu praští“. Svatba proběhla pár kilometrů za Prahou na romantickém zámečku, za přítomnosti nejbližších rodinných příslušníků a přátel. Nechyběla však ani redakce Extra a vy se díky jejich pohotovým fotoaparátům můžete podívat, jak to novomanželům v jejich „velký den“ slušelo.

Během svatby došlo i k velmi emotivnímu momentu, kdy Agátu k oltáři dovedl nejstarší syn Kryšpín, jenž její dlaň vložil symbolicky do dlaně Mirka Dopity, a potvrdil tak jejich lásku. Agátě šla za svědka blízká kamarádka a nevěsta se nechala slyšet, že uskutečnění svatby byl od začátku její nápad: „Nejdřív jsem žádala já, pak až Mirek.“. Tak snad láska znovuobnovenému páru vydrží co nejdéle.

Zdroj: Autorský text, redakce, Extra, Expres; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!