William a Kate slaví 12. výročí svatby: Ačkoli reprezentují královskou rodinu, v jejich vztahu nechybí humor

Pomalu, ale jistě se blíží dvanácté výročí svatby prince a princezny z Walesu. Během těchto společných let si William a Kate prošli mnoha situacemi a změnami, ale co zůstalo neměnné, je kvalita jejich vztahu. Je to mimo jiné díky zábavným okamžikům, které spolu pravidelně sdílí.

Jako rodiče tří dětí mají princ William a princezna Kate v kalendáři řadu dat, která jsou pro ně výjimečná a která pravidelně oslavují. Jedním z těchto významných dnů je 29. duben. Právě v tento den si řekli své velké ano, vyměnili si manželský slib, kterým zpečetili svou lásku z univerzity, a poté se vydali na společnou cestu životem jako královský pár.

Letos na jaře, tedy William a Kate oslaví 12. výročí svatby. Jsou příkladem stability, oddanosti, důvěry a v neposlední řadě opravdové lásky. Pouto mezi nimi se v průběhu let jen prohlubovalo, stejně jako jejich přátelství. Sám princ v jednom rozhovoru poznamenal, že přátelství bylo a je jedním z hlavních pilířů jejich vztahu.

„Když jsem Kate poprvé potkal, věděl jsem, že je na ní něco výjimečného. Věděl jsem, že je to něco, co chci prozkoumat. Nakonec jsme se na nějakou dobu stali přáteli. Byl to dobrý základ. Protože teď obecně věřím, že být kamarádem je velká výhoda,“ prozradil princ William, kterého citoval časopis Glamour.

Při pohledu na tuto královskou dvojici je jejich přátelství opravdu vidět. Krásným příkladem byla loňská společná cesta do několika zemí v Karibiku. Během této oficiální královské cesty navštívili také Bahamy, kde měli možnost ochutnat mořské plody od místního prodejce. Jakmile je však prodavač nabídl princi, William zdvořile odmítl se slovy: ,,Ne, děkuji.“ Všichni se však snažili, aby si princ odnesl něco dobrého.

Po jeho boku však stále stála Kate, která neváhala ani vteřinu a s radostí ochutnala místní jídlo. A neodolala ani vtípku na adresu svého manžela. ,,Jsem trochu dobrodružnější než William. To je v pořádku,“ řekla princezna a zasmála se tomu, že se k ní William následně přidal.

Ale není to jen přátelství, humor a škádlení, co dělá z Williama a Kate silný pár. Kromě upřímné a vzájemné lásky k sobě udržují respekt a důvěru, drží spolu jako tým i ve chvílích, které nejsou zdaleka jednoduché, a nezapomínají přitom na to, že vztah vyžaduje tvrdou práci.

Zdroj: Brides, Newsweek, Glamour; Náhledový obrázek: Kate and William, Canada Day, 2011/Openverse Wikimedia Commons

error: Content is protected !!