Vyčerpaná Anička Slováčková po chemoterapii poslala fanouškům dojemný vzkaz

Anička Slováčková

Zpěvačka a herečka Anička Slováčková (28) je velmi silná osobnost, což dokazuje každý den. Když ve čtvrtek absolvovala další náročné kolo chemoterapie, vyčerpaná ulehla do postele a promluvila ve svým fanouškům.

Anička Slováčková už podruhé bojuje s rakovinou, je ale nesmírně statečná a všechno skvěle zvládá. I když je to pro ni velmi náročné období, její fanoušci se jí snaží podporovat každý den. V komentářích i ve zprávách jí zanechávají povzbudivé zprávy, aby měla každý den sílu opět bojovat.

Když zpěvačka dorazila z nemocnice a byla nesmírně vyčerpaná, rozhodla se ještě promluvit ke svým fanouškům, aby je na oplátku také podpořila.

Já vás všechny zdravím a chtěla jsem jen dodat nějaké povzbuzení pro všechny, kdo jsou po nějaké léčbě, nebo třeba i doma leží s nějakou virózou, chřipkou, nebo prožívají nějaký jiný zdravotní trable i nezdravotní, tak jsem vás chtěla jenom pozdravit a říct, že všechno dobře dopadne a že jsme v tom spolu. Já mám dneska po chemoterapii a jdu spát, probudím se pravděpodobně až ráno,“ vzkázala každému, kdo to zrovna potřebuje. Sama přitom už ležela v posteli a chystala se ke spánku. Ačkoliv bylo teprve 15 h, Aničku léčba velmi vyčerpala a potřebovala zasloužený odpočinek.

Anička Slováčková moc dobře ví, jaké mohou mít taková slova sílu a třeba pomohou někomu, kdo si zrovna prochází velmi těžkým obdobím.

Zpěvačku čeká v následujících dnech spousta pracovních povinností, vystoupí s orchestrem a také se svým bratrem a tatínkem na koncertě Lady Carneval, kde bude zpívat hity Karla Gotta. Ten se koná v Brně, takže zpěvačku čeká také spousta cestování, které může být náročné samo o sobě. Není divu, že teď plánuje hlavně pořádně odpočívat.

Zdroj: Redakce, autorský text; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!