Fanynky Vojtěcha Dyka si musejí nechat zajít chuť: Zpěvák má totiž doma sexy zrzku

Vojtěch/Vojta Dyk

Ačkoli se každou chvíli mluví o tom, že Vojtěch Dyk (38) a Tatiana Dyková (45) prožívají krizi, momentálně to vypadá, že je mezi partnery vše v naprostém pořádku. Fanynky tak nejspíš budou muset na zpěváka zapomenout, neboť Dyková coby sexy zrzka vypadá lépe než kdy dřív.

Přestože Vojtěch Dyk a Tatiana Dyková tvoří pár již dlouho, každou chvíli se spekuluje o tom, že slavní manželé prožívají krizi. Před časem se dokonce mluvilo o tom, že zpěvák odešel z pražského Hudebního divadla Karlín, neboť se zde měl údajně zamilovat do jisté mladé herečky. Ovšem teď se zdá, že je mezi Dykovými vše v naprostém pořádku.

Před nedávnem se totiž uskutečnila dlouho očekávaná premiéra filmu Bratři, v němž hraje právě Dyková jednu z hlavních rolí. Herečka samozřejmě na slavnostním uvedením snímku nemohla chybět. Na premiéru ji doprovodil i její manžel, který ji podle Expresu obletoval jako princeznu. A tak zatímco Dyková rozdávala novinářům rozhovory, zpěvák jí ochotně nosil pivo.

A vlastně není divu, že si Dyk svou lásku tak hýčká. Nelze si totiž nevšimnout, jak to herečce v poslední době sluší! Dyková navíc na premiéru vynesla černé minišaty s hlubokým výstřihem a coby sexy zrzku ji snad nebylo možné přehlédnout. Podle Blesku to pak také herečka na večírku po premiéře pořádně rozjela. Zdá se tedy, že zpěvák má oči jen pro svou manželku a na jiné ženy ani nepomyslí.

Zdroj: Autorský text, redakce, Blesk, Expres; Náhledová fotografie: Show Jana Krause, FTV Prima/Wikimedia Commons (CC BY 3.0)

error: Content is protected !!