Vojta a Táňa Dykovi a jejich podivný odchod z večírku: O půlnoci s kufrem a pěšky přes Václavák

Vojta a Táňa Dykovi se nedávno vydali na večírek, který zahrnoval rovnou dvě akce. Konal se zde koncert a zároveň i premiéra seriálu. Jejich půlnoční odchod byl však přinejmenším podivný.

V pražské Lucerně se sešly dvě události ve stejnou chvíli. Konal se zde koncert Pavla Šporcla, ale také premiéra seriálu Iveta. Dykovi byli pozvaní na obě akce, a tak měli co dělat, aby všechno stíhali.

Když se o půlnoci chystali k odchodu, vypadali trochu jako turisté, kteří poprvé navštívili Prahu. Vojta Dyk si hodil na záda batoh, za sebou táhl kufr a u toho telefonoval, Táňa mezitím vyměnila společenskou obuv za modré tenisky, píše Blesk.

Neustále telefonujícímu Vojtovi se pravděpodobně nepodařilo sehnat taxík, a tak se jako správní turisti vydali na Václavák, odkud si to buď pěšky namířili domů, a nebo konečně sehnali odvoz.

Ještě nedávno se podle webu Naše Hvězdy spekulovalo o jejich rozvodu, ve skutečnosti spolu pár však tráví čas a chodí spolu na veřejnost, proto je dost nepravděpodobné, že by se rozváděli. Tatiana Dyková si však měla stěžovat, že si jí Vojta nevšímá.

Zdroj: Blesk, Naše Hvězdy; Náhledový obrázek: Blanka Borová/ Wikimedia Commons (CC BY-SA 3.0)

error: Content is protected !!