Po uši zamilovaný Vincent Navrátil: Jeho přítelkyně nechyběla ani na svatbě Agáty Hanychové

Vincent Navrátil

Teprve před pár týdny světu oznámil, že má novou lásku, dnes s ní vyráží nejen na společné dovolené, ale také už ji stihl představit celé rodině, včetně maminky Veroniky Žilkové. Krásná brunetka Bea Mandoková, která se před nedávnem stala osobní asistentkou Agáty Hanychové, vedle Navrátila jen září a oči na ní mohou nechat i hercovi sledující.

Po dlouhé době, kdy žil jako starý mládenec, je Vincent Navrátil konečně šťastný. Čekání se nejspíše vyplatilo. Nejen, že je Bea mimořádně přitažlivá žena, ale rovněž je sympatická Navrátilově celé rozvětvené rodině. Sedli si natolik, že s nimi odjela i do rakouských Alp, odkud Navrátil na svůj instagramový profil přidal hned několik zamilovaných snímků.

Na jedné z fotografií můžeme vidět krásnou brunetku, kterak líbá povedeného sněhuláka. Navrátil celou situaci okomentoval vtipně slovy: „Zjistil jsem, že mě moje holka podvádí. Toho hajzla, kterého líbá na fotce, jsem si chtěl druhej den najít, ale už tam nebyl. Prý obleva.“. Na dalším snímku si pak dvojice užívá romantickou večeři. I k této fotografii Navrátil připojil popisek: „Tenhle dárek jsem si vybral já.“.

Jak je vidět, dvojice je opravdu zamilovaná a společné chvíle si dokáže užít plnými doušky. S Navrátilovou novou přítelkyní jsou spokojeni i jeho fanoušci, kteří jeho profil zahrnuli pochvalnými komentáři: „Slečna je tak přirozeně krásná! Příjemnou dovču.“. Další poukázala i na štěstí, které z Navrátilových očí jen srší: „Tady se nám někdo zamiloval, že Vincente? Ale to je super, přeji vám to“.

Navrátil je skutečně spokojený jako dlouho ne, a tak není překvapením, že kráska nechyběla ani na nedávné svatbě Navrátilovy sestry, Agáty Hanychové, která se nečekaně provdala za Mirka Dopitu. Doufejme, že sympatickému páru láska vydrží co nejdéle.

Zdroj: Autorský text, redakce; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!