Víkendové strasti Shopaholic Adel: Slovní potyčka v kavárně i žebrání o peníze fanoušků

Jak jsme před pár dny informovali, kontroverzní youtuberka Shopaholic Adel se musela během pátku vystěhovat z moderního pražského bytu do méně prostorného hotelového pokoje.

Kam prozatím uschovala veškerý nábytek a své ostatní věci, kterých má skutečně mnoho, je záhadou. Co je ale ještě mnohem záhadnější, je skutečnost, kam se poděl její pes Rico, na kterého podle svých slov nedá Adéla Pulcová dopustit. Je pravděpodobné, že jej musela umístit do psího hotelu, v horším případě se pejsek momentálně nachází v některém z pražských útulků, neboť jen málokterý hotel umožňuje ubytování i psího společníka.

Tak či tak, Adéla nutnost přechodného hotelového bydlení dává za vinu svým sledujícím, které během svých živých vysílání na sociální síti TikTok agresivně vyzývá, aby jí posílali více peněžních darů, neboť právě kvůli nízkým příjmům musela opustit pražský byt. Pravdou však je, že jí jednoduše vypršela nájemní smlouva (kterou sama vypověděla) a majitelé bytu jí odmítli kvůli jejímu nevhodnému chování pronájem prodloužit. Po vyšších příjmech prahne nejspíše i z důvodu, že podle jejích slov zaplatí za jednu noc v hotelu 1 500 korun, což je při měsíčním odhadu mnohem více než plánovala platit za nový pronájem.

Tím však starosti Shopaholicadel nekončí. V minulém článku jsme zmínili, že Adéla plánuje společně se svým snoubencem prožít romantický víkend na wellness pobytu. K němu pravděpodobně nedošlo, neboť se během víkendu na síti TikTok objevilo krátké video, na kterém lze spatřit Adélu i jejího přítele Jana Kulase, kterak se slovně dohadují s cizím mužem v prostředí kavárny.

Ten šel nejspíše kolem, Shopaholicadel poznal a rozhodl se jí sdělit svůj upřímný názor na její osobu i tvorbu na sociálních sítích. Jeho počínání se nelíbilo přihlížejícímu snoubenci Adély, který se na muže chystal zaútočit. Naštěstí jej Adéla zastavila a k ničemu vážnějšímu nedošlo. Je možné, že Janu Kulasovi začínají téct nervy. Přeci jen náročné stěhování, příprava na MMA zápas proti Eriku Mášovi pod bizarní organizací Red Face a ani neútulné bydlení na hotelu jednomu na klidu nepřidá. Uvidíme, zda pár aktuální situaci ustojí a nebo půjde znovu od sebe.

Zdroj: Autorský text, redakce, Antiyoutuber, Expres; Náhledová fotografie: Shopaholic Adel – se svolením

error: Content is protected !!