Video zničeného Soukupa po porodu Hanychové obletělo internet: „Rodil jsi ty, nebo Agáta?“ smějí se fanoušci

Jaromír Soukup se po narození dcery Rozárky stal hitem internetu. Jen 10 minut po porodu Agáta zveřejnila na Instagramu video, na kterém je celá rozesmátá a čiperná. Jaromír Soukup vypadá zpoceně a velmi vyčerpaně.

Agáta Hanychová (37) má třetí dítě s třetím mužem. V úterý večer přivedla na svět dceru Rozárii. Známá influencerka se o žhavou novinku ze svého soukromí okamžitě podělila na sociální síti Instagram. Přestože Agáta byla po porodu svěží, krásná a usměvavá, veškerou pozornost na sebe strhl její partner Jaromír Soukup. Ten se navzdory své vůli stal hitem internetu.

Video zachycující unaveného, ustaraného a zničeného Jaromíra Soukupa obletělo celé Česko i Slovensko. Na rozdíl od své milované partnerky Agáty vypadal neuvěřitelně unaveně, nechyběly mu ani tmavé kruhy pod očima. Mediální magnát musel čelit různým vtipům a posměškům, a to jen krátkou dobu po narození vytoužené dcerky.

Fanoušci si ze slavného páru začali dělat legraci. ,,Jste neskuteční. Člověk by řekl, že Jaromír porodil, jak je vyčerpaný a ty jsi plná elánu,“ napsal čerstvé mamince jeden z nich. ,,Jestli budu někdy rodit, chci vypadat jako ty, Agáto, jako Jaromír opravdu ne,“ přidala se jedna z žen. Video je k nahlédnutí na Instagramu Agáty Hanychové.

A rýpavé komentáře se objevily i od slavných kolegů. ,,Gratuluji tobě i Jaromírovi, který zřejmě rodil za tebe. Jsi neuvěřitelná, hlavně ta tvoje energie, že se nenecháš ničím rozhodit, to se mi na tobě líbí,“ napsala Agátina kamarádka Lucie Šlégrová.

Zdroje: Instagram, Autorský text; Náhledový obrázek: David Sedlecký/Wikimedia Commons (3.0)

error: Content is protected !!