Veronika Žilková zapíjela vnučku s partnerem Josefem: „Agátko, jsi největší frajerka,“ dojímala se

Herečka Veronika Žilková se dočkala dalšího vnoučete, které jí porodila dcera Agáta Hanychová. Při té příležitosti zveřejnila fotografii s partnerem Josefem, na které zapíjeli malou Rozárku.

Veronika Žilková má spoustu práce. Na divadelní představení jezdí po celé republice, zrovna nedávno se na svém Instagramu po cestě ze Zlína pochlubila, že během tří dnů najezdila 1 800 km. Čas na pořádnou oslavu narozené vnučky si ale najít musela.

Když Veronika Žilková skončila v práci, utíkala spolu s partnerem Josefem Holomáčem na sklenku vína, aby tuto šťastnou událost oslavili. „Zapíjíme vnučku!!!! Aby rostla a byla zdravá, naše Rozárka Soukupová,“ napsala herečka, která s vikřičníky nešetřila.

Veronika je na svou dceru náležitě pyšná. A to zejména proto, že jen jeden den před porodem vesele běhala po domě a připravovala pro svou rodinu a pro koledníky vše, co k Velikonocím patří.

„Moje statečná dcera ještě včera utíkala před koledníky, pak připravila Velikonoce celé rodině a dnes si odskočila do porodnice. Agátko, jsi největší frajerka a Rozárko, tebe s láskou vítáme,“ napsala na svůj Instagram.

Zdroj: Instagram Veroniky Žilkové, Autorský text; Náhledový obrázek: David Sedlecký/Wikimedia Commons (CC BY 4.0)

error: Content is protected !!