Veronika Žilková stále bojuje o výživné pro dceru, kdežto Holomáč už je oficiálně rozvedený a čeká na vztah s ní

Veronika žilková

Blízký přítel Veroniky Žilkové (61), Josef Homoláč (62), byl údajně oficiálně rozveden. Internetem se říší spekulace o možné svatbě s Žilkovou, ta je však oficiálně stále provdaná za Martina Stropnického.

Herečka Veronika Žilková je na veřejnosti často k vidění s baskytaristou Josefem Homoláčem, přesto však neustále říká, že je jejich vztah založený pouze na kamarádství. Herečka nechce začínat nový vztah, dokud není oficiálně rozvedená. Přiznala však také to, že o ni má Holomáč zájem.

„Ve chvíli, kdy budu rozvedená, si budu užívat svobody. Pokud se ale rozhodnu jít na rande, pan Holomáč bude první na řadě, protože na mě čeká už téměř rok a za tu svoji trpělivost si to zaslouží. Je to ctitel číslo jedna,“ řekla deníku Expres.

Veronika už mohla být rozvedená, kdyby Martin Stropnický nezdržoval dohodnutí na výživném pro dceru. Podle Žilkové to dělá schválně, protože Kordule bude letos osmnáct let.

Média běžně píší o tom, že je Žilková s Holomáčem ve vztahu již od roku 2022, což podle herečky není pravda a vždy tuto informaci vyvracela. Nedávno se začalo spekulovat také o jejich svatbě, což Žilkovou šokovalo, jelikož sama ještě není ani rozvedená.

Žilková sice rozvedená ještě není, Josef Holomáč však ano. Bývalá manželka baskytaristy potvrdila Blesku, že jejich manželství oficiálně skončilo. „Ano, mohu potvrdit, že naše manželství bylo dnem 22. května rozvedeno a rozsudek nabyl právní moci. V návaznosti na civilní rozvod ale bude v nejbližších dnech podána žádost o anulaci manželství k církevnímu soudu,“ řekla Martina Holomáčová, která už anulaci církevního sňatku začala řešit na arcibiskupství.

Zdroj: Autorský text, Expres, Blesk; Náhledový obrázek: David Sedlecký/Wikimedia Commons (CC BY 4.0)

error: Content is protected !!