Veronika Žilková prodává na sociálních sítích svůj snubní prsten: „A levně,“ vtipkuje

Veronika Žilková

Herečku Veroniku Žilkovou jistě všichni znají. Je to veličina českého showbyznysu a média teď často probírala její rozvod i dceru Agátu. Sama Žilková nemá problém se ukazovat na sociálních sítích a trochu rozvířit vody.

Nedávno se totiž na Instagramu pochlubila, že je od 2. listopadu rozvedená, a tedy opět svobodná. Má z toho radost, jak je viditelné z příspěvku. A dokonce žertuje, že prodá nepotřebný onošený snubní prstýnek, a to „levně“.

Od fanoušků se jí dostalo nejen velkých gratulací, ale také doporučení, kam takový prsten patří. A někteří si nebrali servítky. „Prstýnek patří do smetí jako dotyčný,“ poradila jí sledující na Instagramu. „Šoupněte ho do dražby,“ napsala další fanynka. Jiné ji chválí, že dokáže své životní eskapády brát s humorem.

S rozvody má Žilková již četné zkušenosti. Martin Stropnický je její třetí manžel, momentálně už bývalý. Poprvé se vdala v roce 1984 za Jiřího Hanycha, se kterým má veřejně známou dceru Agátu Hanychovou. Manželství trvalo pouhé čtyři roky a poté se v tentýž rok (1988) vdala za Marka Navrátila. S tím počala chlapce Vincenta a Cyrila Navrátilovi a společně vychovávali také Markétu a Jana Herclíkovi. Manželství s Navrátilem trvalo do roku 2005 a o tři roky později si vzala právě Martina Stropnického. Tomu herečka porodila dceru Kordulu Stropnickou, která je stále v její péči.

Vypadá to, že Veronika Žilková nemá štěstí na lásku, ale jako maminku si ji děti nemohou vynachválit. Podle instagramových videí, na kterých účinkuje spolu s Agátou Hanychovou, má se svými dětmi vřelý vztah a podporuje je. Doufejme, že brzy najde i ona svou skutečnou podporu a lásku.

Zdroj: Redakce, autorský text; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!