Veronika Žilková na nikom nenechá niť suchou: Exmanžela nazvala prolhaným politikem a přiznala, že Soukup s Agátou nechtěl být

Veronika Žilková

Jak jsme již informovali, Veronika Žilková (62) si aktuálně užívá společně se svým přítelem Josefem Holomáčem teplo na prosluněném ostrově Fuerteventura. To jí ovšem nebrání vyjadřovat se na Instagramu o mužích, kteří se zásadně dotkli jejího života. Ať už jde o bývalého manžela, Martina Stropnického (67), nebo o expřítele její nejstarší dcery Agáty, Jaromíra Soukupa (54).

Vše odstartovala společná fotografie s Holomáčem, kterou Žilková okomentovala slovy: „Seberte odvahu začít znovu randit“. A přidala i vcelku obsáhlý popisek, adresovaný velvyslanci České republiky v Izraeli, Martinu Stropnickému: „Po osmnácti letech života s prolhaným politikem to nešlo snadno, ale pokud se najde někdo, kdo o vašich dětech řekne, že jsou skvělé, o vaší sporné postavě řekne, že je dokonalá, a tleská Vám z první řady, když pracujete… Jděte do toho. Prohry už známe, a tak se radosti nebraňme… Protože nikdo nevíme, jak dlouhá svíčka nám ještě hoří“.

I přesto, že Žilková aktuálně září štěstím, stále se nejspíše s nepovedeným manželstvím zcela nevyrovnala. Svůj podíl na tom má bezpochyby způsob ukončení mnohaletého vztahu, kdy se se Žilkovou Stropnický rozešel po emailu a nedlouho poté byl viděn ruku v ruce s někdejší pracovnicí velvyslanectví, Markétou Horňákovou, se kterou měl Žilkovou podvádět i během jejich manželství. Jejímu rozpoložení, se kterým se rozhodla se svými sledujícími podělit, nenapomáhá ani skutečnost, že se Stropnický nikterak nezajímá o jejich společnou dceru Kordulku, která loni prožila první milostné zklamání.

Její kritice neunikl ani bývalý partner Agáty Hanychové, podnikatel Jaromír Soukup, o kterém se rozpovídala během odpovídání na dotazy fanoušků v rámci živého vysílání na svém Instagramu. Spoustu lidí omráčila, když na otázku ohledně rozpadu vztahu Agáty a Jaromíra se stoickým klidem zareagovala následovně: „Agátka to má těžký. Všechny noviny psaly, jak Agátka opustila pana Soukupa. Ne, bylo to tak, že na konci prázdnin pan Soukup řekl, že už s Agátkou nechce být“.

Následně prozradila, že si Agátiny děti z předchozích vztahů se Soukupem nerozuměly a dokonce se ho měly i bát. Na závěr vysílání nezapomněla vyzdvihnout kvality aktuálního partnera a dnes už i manžela Agáty, Mirka Dopity: „Dopita je laskavý člověk a všechny děti jsou s ním šťastné. To si myslím, že byl hlavní důvod sňatku – klidný domov“. Tak snad jim ono zmíněné štěstí vydrží co nejdéle.

Zdroj: Autorský text, redakce; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!