Nečekané vánoční překvapení: Veronika Žilková dostala darem exotickou dovolenou od svého partnera

Veronika Žilková

Veronika Žilková je poslední dobou v jednom kole. Nejprve s téměř všemi svými dětmi vyrazila o vánočních svátcích do rakouských Alp, následně si odskočila na nečekanou svatbu své nejstarší dcery Agáty a nyní si užívá tepla na prosluněném ostrově Fuerteventura, na který odletěla spolu se svým partnerem, Josefem Holomáčem.

Právě od něj na Vánoce obdržela zaplacený poukaz v podobě zájezdu na jeden z nejnavštěvovanějších Kanárských ostrovů. Jak sama přiznala, samotná destinace pro ní není žádnou novinkou, navštívila jí spolu s Holomáčem už v loňském roce: „Já jsem to dostala jako vánoční dárek od Pepy. My jsme tady byli už loni. Pro mě je to strašně půvabný ostrov, navíc jsme tady úplně jediní Češi v hotelu,“ prozradila.

Vyvrátila tak celou řadu spekulací, které předpovídaly rozchod známé české herečky a baskytarista legendární skupiny Argema. Jejich vztah je doslova zalitý sluncem, a na rozpad vztahu to tak v žádném případě nevypadá. Spekulacím nahrála i absence Pepy Holomáče na rodinné dovolené na horách. V té době však trávil vánoční čas se svými dětmi, a s Žilkovou tak Vánoce oslavil později.

K hromadícím se spekulacím se rozhodla vyjádřit i sama Žilková: „Vy moc dobře víte, že o Pepovi tady mluvím velice často. Ale v poslední době se začalo řešit, že se něco děje, ale je doba Vánoc, kdy on je se svými dětmi a já jsem se svými dětmi. Společné fotky jsem přestala sdílet, protože byly druhý den v bulváru, myslím, že o to se dobře postará Aguš“, čímž nezapomněla zmínit ani svou dceru, která je dnes a denně na předních stránkách nejčtenějších médií.

Vypadá to, že Žilková je po boku Holomáče skutečně šťastná a po rozpadu manželství s velvyslancem Martinem Stropnickým nalezla opravdovou lásku. V osobním životě se daří i její nejstarší dceři Agátě Hanychové, která v minulém týdnu pojala za manžela svého staronového přítele, Mirka Dopitu. Kdo ví, třeba i její maminka brzy uslyší znít svatební zvony.

Zdroj: Autorský text, redakce, Extra, Blesk; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!