Veronika Jeníková známá jako Vendulka z Ordinace v růžové zahradě: Přišla o práci a prodala byt

Veronika Jeníková

Veronika Jeníková (59) neprožívá zrovna nejšťastnější období svého života. Herečka se totiž těšila na novou roli v seriálu Moje rodina, o tu však nakonec přišla.

Veronika Jeníková by si teď nic nepřála víc než mít práci. Té totiž v současné době moc nemá, protože přišla o roli hospodské v seriálu Moje rodina, kterou nakonec dostala její kolegyně Jana Paulová (68). To herečku nejdřív pořádně zamrzelo, teď už to ale bere jinak.

„Roli hospodské mi psali na tělo a já měla radost, neboť se to točilo v Jinonicích, kde jsem bydlela. Počítala jsem s tím a těšila se. Najednou jsem se ale dozvěděla ze dne na den, že mě přeobsadili a roli hospodské dali Janě Paulové,“ přiznala herečka. Nakonec si ale uvědomila, že je všechno tak, jak má být.

„Pán Bůh všechno dobře řídí. V lednu jsem totiž upadla na ledě, zlomila si klíční kost a byla jsem celá v ortéze, se kterou bych jako hospodská jen těžko točila pivo,“ vysvětlila Jeníková. To si všechno uvědomuje, ale přece jen jí je líto, že to nakonec nevyšlo. „Ale mrzí mě to stejně. Nic mi neřekli a najednou se jenom dozvím, že nemám roli,“ přiznala herečka, kterou trápí ale ještě další věc.

Veronika má dvě děti a její syn si bral nedávno bral hypotéku. Jelikož mu chtěla herečka nějak pomoct, rozhodla se prodat svůj byt a jít do menšího. To jí rozhodně radost nedělalo, ale cítila, že by měla svým dětem alespoň trochu finančně pomoct. A jelikož věděla, že tak velký byt nepotřebuje, skutečně jej prodala. Kromě toho ji pravděpodobně stála dost peněz i jeho vytápění a údržba.

Zdroj: Autorský text, Aha!, Blesk, Expres; Náhledová fotografie: David Sedlecký/Wikimedia Commons (CC BY 4.0)

error: Content is protected !!