Po nevydařeném prvním manželství na lásku nezanevřela: Veronika Freimanová (68) nakonec našla štěstí po boku architekta

Ačkoliv manželství s kameramanem Jaroslavem Brabcem (69) nedopadlo podle představ, dnes má oblíbená herečka opět důvod k úsměvu. Zamilovala se do elegantního architekta, Vladimíra Boučka (68), kterého v roce 2013 pojala za manžela. Společně se radují i z hereččiny vnučky Elly, kterou na svět přivedla starší dcera Freimanové, Tereza Brabcová.

Když se do médií v roce 2008 dostala zpráva, že se rozpadlo téměř třicetileté manželství charismatické herečky a vyhledávaného kameramana, jednalo se o nečekaný šok. Bývalí manželé do té doby platili za jeden z nejstabilnějších párů na české scéně. Freimanová však již odmítala dále tolerovat Brabcovy opakované nevěry a rozhodla se pro radikální řez. Důvodem rozvodu mělo být i provalení románku s Olgou Menzelovou (45), během kterého s ní Brabec zplodil nemanželskou dceru Annu. Menzelová přitom v té době byla již vdaná za oscarového režiséra, Jiřího Menzela.

Freimanová celou situaci ustála se ctí a i přesto, že nepředpokládala, že se jí podaří najít novou lásku, na prahu padesátky jí potkalo nečekané štěstí. Seznámila se s architektem Vladimírem Boučkem, po jehož boku dodnes rozdává jeden úsměv za druhým. Od začátku si rozuměli natolik, že se po krátké době v roce 2013 rozhodli svůj vztah zpečetit svatbou.

Veronika Freimanová však není jen vdanou paní a hojně obsazovanou herečkou, zastává rovněž roli babičky. Radost jí dělá téměř šestiletá vnučka Ella, která je velkou milovnicí zvířat. S nadšením tudíž uvítala i babiččinu roli v seriálu televize Prima, ZOO, kde Freimanová ztvárňuje ředitelku zoologické zahrady. O své vnučce se herečka rozpovídala pro server Lifee: „Moje vnučka má to štěstí a já tu smůlu, že dědeček z druhé strany, tatínek od mého zetě, pracuje v pražské zoo. Ona je tam díky tomu pečená vařená, takže já už pro ni nemám co objevovat. Řekla bych dokonce, že z ní roste opravdu zkušená chovatelka“.

Že je babičkou, by šarmantní herečce hádal jen málokdo. Stále si udržuje svůj mladistvý vzhled a štíhlou postavu. Vše bez plastických operací i návštěv kosmetických salonů. Jak Freimanová prozradila v rozhovoru pro redakci Prima Ženy, za svůj vzhled vděčí genům, které zdědila po své babičce, jež se dožila úctyhodných 104 let: „Možná by žila ještě déle, ale život už ji nebavil. Vzpomínám, jak se rozčilovala, když jí někdo po stovce přál k narozeninám ještě jednou tolik“.

Zdroj: Autorský text, redakce, Kafe, Lifee, Prima Ženy; Náhledová fotografie: Chmee2/Wikimedia Commons (CC BY 3.0)

error: Content is protected !!