Vendula Pizingerová pod palbou kritiky: Manželství s Karlem Svobodou mělo být v katastrofálním stavu

Vendula Pizingerová

Známý hitmaker Karel Svoboda (†68) se zastřelil v roce 2007. Avšak i několik let poté vyplouvají na povrch zajímavé informace, z nichž mrazí. Skladatelův syn Petr Svoboda (43) nyní vydává o svém slavném otci knihu s názvem Žít. Mimo jiné zde ale popisuje, jaký byl podle něj vztah Karla Svobody s Vendulou Pizingerovou (51).

Když Karel Svoboda v roce 2007 spáchal sebevraždu byla to obrovská rána nejen pro jeho nejbližší, ale truchlili i fanoušci. Těžká doba to byla hlavně pro jeho tehdejší ženu Vendulu Pizingerovou, kterou někteří lidé často osočovali, že na smrti svého manžela nese vinu.

Nicméně se ale zdá, že ani po letech Pizingerová, která je nyní šťastně vdaná za mladšího Josefa Pizingera, nemá klid. Není žádným tajemstvím, že se Pizingerová a skladatelův syn z prvního manželství Petr Svoboda nemají moc v lásce. Nyní navíc Petr Svoboda vydává knihu o svém otci s názvem Žít, kde popisuje, jak podle něj vypadal vztah Karla Svobody a Venduly Pizingerové. A rozhodně si nebere žádné servítky…

„Ukažte mi jediného člověka, který spáchá sebevraždu uprostřed šťastného manželství?! Jejich vztah byl v katastrofálním stavu. Byla to válka Roseových,“ nechal se podle Blesku slyšet skladatelův syn. „Neříkám, že je všechno její vina. Ale nemůžu být přátelský vůči někomu, o kom vím, jak se k tátovi choval. Byl rozhodnutý učinit razantní kroky k ukončení toho manželství, ale už na to prostě neměl sílu…“ Dodal. To se ale nejspíš Pizingerové nebude číst úplně nejlépe…

Podle Extra navíc Petr Svoboda ve své knize píše, že Karel Svoboda nesouhlasil s tím, aby Vendula Pizingerová zažila svůj proslulý nadační fond Kapka naděje. „V jeho vnímání světa má nadaci založit miliardář, který rozdá svůj nabytý majetek. Co je ale daleko horší, neustále mu to připomíná dceřinu smrt,“ prozradil Karlův syn Petr.

Zdroj: Redakce, autorský text, Extra, Blesk; Náhledová fotografie: Jindřich Nosek/Wikimedia Commons (CC BY 4.0)

error: Content is protected !!