Velký přešlap od prince Harryho a vévodkyně Meghan: Jednatel společnosti Spotify je nazval podvodníky

Spotify nedávno ukončilo spolupráci s bývalým královským párem, který podle jednatele společnosti dostatečně nesplňoval podmínky dohody. Ty si v roce 2020 platforma stanovila společně s princem. Co se stalo tak hrozného, že je nazvali podvodníky?

Dohoda mezi královským párem a Spotify na zhruba 15 miliónů liber, v přepočtu zhruba 414 miliónů korun, byla podle webu televize Sky News vypovězena. Jednatel Spotify Bill Simmons navíc nazval královský pár „podvodníky.“

Stalo se tak kvůli podcastu Meghan nazvaném Archetypy. V podcastu se podle Sky News Meghan chtěla zabývat nálepkami, které omezují ženy. Meghan se tedy mimo jiné chtěla věnovat právům žen a tomu, co jim brání v seberozvoji. Původně ušlechtilá myšlenka nejdříve vypadala slibně, v podcastu se například objevila spousta zajímavých hostů jako Paris Hilton, Mariah Carey nebo Serena Williams.

V podcastu ale vyšlo jen 12 epizod a od vydání poslední už je to více než 9 měsíců. To se nelíbilo výše zmíněnému Billu Simmonsovi, jednateli firmy Spotify, který pár nazval podvodníky a ve své výpovědi nešetřil ani sprostými slovy. Pro firmu se zkrátka spolupráce se slavným párem nevyplatila. Meghan ale podle mluvčí firmy královského páru chystá další epizody, ty už si ale na Spotify neposlechneme.

Královský pár uzavřel smlouvu s několika dalšími společnostmi, jako je například Netflix a my se tedy na tuhle dvojici můžeme těšit i v jiných formátech.

Zdroje: Sky News, redakce Náhledový obrázek: Mark Jones/Wikimedia Commons (CC 2.0)

error: Content is protected !!