Velkolepá poslední show Michala Nesvadby v O2 aréně je zrušená: Lidé o ni neměli zájem

Michal Nesvadba

Michal Nesvadba se nesmazatelně zapsal do pamětí všech dětí, ale i těch, kteří už jsou dnes dospělými. Téměř 23 let působil v Kouzelné školce a srdce dětí si získal svými výtvory z izolepy. Letos v květnu však na Instagramu oznámil, že končí. Ale aby své fanoušky ještě naposled potěšil, rozhodl se uspořádat velkolepou show v O2 aréně.

S produkcí mu pomáhal Leoš Mareš, který se na takové akce v poslední době specializuje. Už tehdy se spousta lidí rozčilovala nad přemrštěnou cenou vstupenek. Nakonec to opravdu asi bylo hlavním důvodem malého zájmu, díky kterému byla O2 aréna nucena show zrušit. Informovala o tom na svém Instagramu, stejně tak i Michal a Leoš.

„Asi mě nikdo nechce vidět tak, jak mě vidí teď – že se neusmívám, ale já se neusmívám. Můj poslední příběh, který se měl konat v O2 aréně na rozloučenou s Michalem, na kterém vyrostli všichni, kteří milovali Kouzelnou školku, je zrušený,“ říká zklamaný Michal ve videu. Na zrušení se dohodl společně s Leošem, který z toho byl taktéž zkroušený.

„Právě jsem měl telefonát s Michal Nesvadbou z Floridy, kam odletěl, a Michal mě informoval, že by chtěl zrušit vánoční akci, kterou jsme spolu připravovali v O2 aréně. Je mi to moc líto, ale samozřejmě jeho rozhodnutí respektuju,“ smutní Leoš, který Michalovi před rokem slíbil, že mu pomůže. Mělo se jednat o velkorozpočtovou akci, která je ale z důvodu nízkého prodeje vstupenek neufinancovatelná, jak přesně popisuje Leoš ve svém videu.

Vyjádřil svou velkou lítost a také celoživotní obdiv, který k Michalovi chová. Nicméně doufá, že se zase někdy najde příležitost s ním spolupracovat. Všichni ti, kteří si vstupenku koupili, samozřejmě dostanou peníze zpět. Michal se všem svým věrným fanouškům omluvil.

Zdroje: Autorský text, redakce; Náhledová fotografie: David Sedlecký/Wikimedia CC BY-SA 4.0

error: Content is protected !!