Vážný stav Jiřího Krampola: 3 dny nejedl a stěžuje si, že chce umřít. Zdravotník volal záchranku

Jiří Krampol

Herec Jiří Krampol (85) v posledním roce bojuje se zdravotními neduhy, kterých se mu dlouho nedařilo zbavit. Naposledy byl v nemocnici v listopadu a zdá se, že se jeho zdravotní stav i nadále zhoršuje.

Jiří Krampol je podle webu Život v Česku ve vážném stavu. Podle slov zdravotníka z Nemocnice Na Františku, který se o něj stará už mnoho let, herec nevypadá vůbec dobře, několik dnů nejedl a stěžuje si, že chce umřít. Informace jsou z úterního odpoledne.

„Jirka je doma, není mu dobře. Teď jsem volal rychlou s doktorem, protože je na tom tři dny špatně. Je celý oteklý. Uvidíme, až přijede lékař. Tři dny jen leží a je oteklý, vůbec neotevře oči. Nemohu s ním být celou noc a trnout strachy. Vždy jsem ho poslal do Nemocnice Na Františku, ale teď je oteklý, je mu špatně, stěžuje si, že chce umřít,“ řekl zdravotník Honza výše zmíněnému webu.

S Jiřím Krampolem to vypadá skutečně špatně. Ač má herec již svůj věk, mnohé trápí, že se neustále potýká se špatným zdravím a trápí se. Jiří Krampol byl podle informací webu iDnes hospitalizován už v listopadu. Ležel na jednotce intenzivní péče kvůli potížím s dýcháním.

Informace potvrdila i komička Zuzana Bubílková, která je hercova kamarádka. „Honza je zdravotník, on se o něj stará a vždy mu zavolá sanitku, když je potřeba, vysvětlila.

Doufejme, že se zdravotní stav Jiřího Krampola zlepší a bude si moct i nadále svůj život užívat. Z redakce mu přejeme spoustu sil a zdraví.

Zdroj: Redakce, autorský text; Život v Česku, iDnes; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!