Vánoční čas Veroniky Žilkové v Alpách: Vyrazila s dětmi na hory, Agátu ale nepozvala

Veronika Žilková

Aby unikla předvánočnímu shonu a vyhnula se stresu, který přepadne nejednoho z nás, rozhodla se hvězda filmu Spolu odjet na hory do rakouských Alp. Za zimními radovánkami pochopitelně nevyrazila sama, ale vzala s sebou i své děti.

Nekončících sjezdovek i gurmánských pochutin si tak užívá i její nejstarší syn Cyril, mladší, v poslední době hojně obsazovaný, syn Vincent i nejmladší potomek, dcera Kordula, která letos prožila krach svého prvního vážného vztahu. Jediný, kdo na jedněch z nejkrásnějších hor světa chybí, je nejstarší dcera Žilkové, médii propíraná Agáta Hanychová, která stejně jako její nevlastní sestra Kordula letos zažila rozchod, a nejspíše by jí tak čerstvý vzduch a bezstarostnost přišly alespoň na chvíli vhod.

Jak ale sama Veronika Žilková prohlásila, Agáta má své tři děti a ona zase ty své: „Já budu s velkejma dětma, Cyrilem, Vincentem a Kordulkou, a Agáta bude s malejma dětma, Kryšpínem, Miou a Rozárkou.“. Na svém instagramovém účtu rovněž potvrdila, že Agáta z jejího rozhodnutí dvakrát nadšená rozhodně není: „Agáta má pořád pocit, že je to nespravedlivý, ale každá máme tři děti, takže je to spravedlivý na Vánoce.“.

Je pravda, že dlouhá léta tráví celá rodina vánoční čas spolu, a tak oblíbená herečka, která se příští rok představí v chystaném snímku Lucie a Mikuláš z kouzelné čtvrti, překvapila nejen svou dceru, ale také nejednu sledující. Na rozhodnutí své neustále mladě vypadající maminky se rozhodla reagovat i sama Agáta. A nezapomněla si také postěžovat: „Bude to hrozně smutný, protože máma odjíždí se všemi sourozenci kromě mě na hory. Mě nikdo nepozval“.

Podle komentáře, který následně přidala na profil své sestry nejmladší Kordula, je s rozhodnutím Veroniky Žilkové spokojena: „Agátka má svoji rodinu“. Aby také ne. Užije si více času s ostatními sourozenci, kteří mají po celý rok plné ruce práce.

Zdroj: Autorský text, redakce; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!