Válka v rodině Gottových: Vdova snáší útoky Dominiky Gottové už dost dlouho

Ačkoli to nedávno byly čtyři roky od chvíle, co Karel Gott (†80) zemřel, vztahy v rodině legendárního zpěváka se stále nesrovnaly. Slavíkova nejstarší dcera Dominika Gottová (50) se při každé příležitosti pustí do své macechy Ivany Gottové (47). Vdova však do této doby taktně mlčela. Jak dlouho si ale ještě nechá neurvalé chování Dominiky Gottové líbit?

Fanoušci se v poslední době nestačí divit, co se kolem rodiny Gottových děje. Ať totiž Ivana Gottová v rámci odkazu svého zesnulého manžela udělá cokoli, zpěvákova nejstarší dcera Dominika Gottová se do ní okamžitě veřejně pustí a začne ji pomlouvat. Naposledy se tak stalo poté, co vdova oznámila, že chce v budoucnu zpřístupnit vilu na Bertramce, v níž Gott bydlel od 70. let a udělat z ní muzeum. A přestože jsou fanoušci doslova nadšení, Dominika Gottová s tím má opět problém. „Můj tatínek si přál, aby vilu paní Gottová nikdy neprodávala a zůstala cenným domovem pro jejich dcery, mé mladší sestry. Proč se tedy chystá porušit jeho přání? Jde jí o další peníze?“ Řekla rozzlobeně zpěvákova dcera pro Extra. Zároveň se také nechala slyšet, že se obává, co na záležitost s muzeem řeknou další obyvatelé z ulice Nad Bertramkou a mimo jiné se prý strachuje o jejich bezpečnost.

Otázkou však zůstává, zdali jsou obavy Dominiky Gottové upřímné, nebo chce jen vdově ublížit. Nejstarší zpěvákova dcera totiž na vdovu hází špínu, kdykoli to je jen možné. V minulosti se třeba do Ivany Gottové opřela kvůli dědictví po hudební legendě či kvůli tomu, že vdova dala svolení k vytvoření Gottova hlasu pomocí umělé inteligence. Když se pak objevila informace, že Ivana Gottová vyplácí druhé zpěvákově dceři Lucii štědrou apanáž, měla Dominika Gottová opět zuřit.

Podle Expresu navíc manžel Dominiky Gottové Timo Tolkki (57) vyhrožuje Ivaně Gottové, že napíše knihu, kde zveřejní, jak se živila předtím, než potkala zpěváka. „V knize budu psát o tom, kolik má Karel Gott skutečně nemanželských dětí a s kým. Je jich opravdu hodně. Zveřejním také, co se skutečně dělo za zdmi jejich vily na Bertramce, jak se Karel choval k Dominice a její mamince, a předložím jeho tajné policejní záznamy. Řeknu také pravdu o jeho sexuální orientaci,“ řekl mimo jiné výše zmíněnému webu.

Jak dlouho si ale nechá vdova nechutné útoky tohoto páru líbit? Ivana Gottová zatím taktně mlčí a jejich řeči snáší s grácií. Ovšem nebylo by vůbec divu, kdyby pohár její trpělivosti brzy přetekl…

Zdroj: Autorský text, redakce, Expres, Extra; Náhledová fotografie: David Sedlecký/Wikimedia Commons (CC BY 3.0)

error: Content is protected !!