Václav Noid Bárta končí v muzikálech: „Už by to šlo jen dolů,“ říká

Pohledný zpěvák Václav Noid Bárta (42) své fanoušky tentokrát příliš nepotěšil, protože oznámil svůj konec v muzikálech. Jeho důvody jsou však pochopitelné a určitě jej dál uvidíme například v pořadu Máme rádi Česko.

Václav Noid Bárta se chce ve své kariéře posunout dál. Nyní hraje v muzikálu Jesus Christ Superstar, který je pro zpěváka speciální. Na své poslední muzikálové vystoupení bude mít tedy krásné vzpomínky.

„Je to první muzikál, který jsem viděl. Bylo mi čtrnáct a řekl jsem si, že je to ten směr, kterým chci jít. Je to tedy můj první muzikál, který jsem viděl a zároveň poslední, ve kterém hraji. Hezky se to potkalo. Ostatní muzikály jsem už dohrál a tento si nechal,“ vysvětlil pro portál Super.cz Bárta, který nechtěl, aby se z jeho práce stal pouhý stereotyp.

Svou práci však miluje a nekončí v ní, pouze už mu muzikály přestaly dělat radost. „V muzikálech jsem hrál dvacet let a myslím, že to stačí. Dosáhl jsem všeho, čeho jsem chtěl a Ježíš je můj vrchol. Měl jsem krásné role a už není kam dál jít. Už by to šlo jen dolů, a to bych nerad,“ dodává zpěvák, který bude moct věnovat nějaký čas navíc své rodině.

Na svém Instagramu se před pár dny pochlubil dcerou Aničkou, která oslavila rok. Pochutnávala si na svém prvním dortu a spolu s rodinou a kamarády si užila krásný narozeninový den.

Zdroj: Aha, Super, Instagram; Náhledový obrázek: Ailura/Wikimedia Commons (CC BY-SA 3.0 AT)

error: Content is protected !!