V Česku se krása a úspěch neodpouští, komentují lidé vyřazení Kubelkové ze StarDance

Iva Kubelková

Pokračování oblíbeného pořadu StarDance přinesl mnoha lidem velké zklamání. Vyřazena byla totiž Iva Kubelková (46), která byla pro mnoho lidí jasnou vítězkou.

Iva Kubelková v soutěži vystupovala s Martinem Práglem (29) a od začátku si vedla velmi dobře. Když postoupili do semifinále, měli obrovskou radost. Jenže nakonec vypadli a do samotného finále se už nedostali.

Fanoušci Ivy Kubelkové jsou zklamaní a naštvaní zároveň. Jsou si totiž jistí, že Iva vypadla právě proto, že ve svém věku podávala perfektní výkony a je krásná a úspěšná. A to všechno jsou vlastnosti, které se v Česku bohužel neodpouští.

„Krása a úspěch se neodpouští! Pro mne jste úžasná!  A věřte, že před StarDance jsem vaším fanouškem fakt nebyla,“ poslala Ivě upřímný vzkaz jedna ze sledujících. Netrvalo dlouho a přidávaly se desítky lidí. „Iva patřila do finále. Hodnocení druhého tance nebylo adekvátní k jejímu výkonu. Pro mě absolutní jednička,“ napsala další fanynka.

Výkony Kubelkové byly skutečně famózní, takže není divu, že její vyřazení pobouřilo tolik lidí. „Je moc chytrá a hezká a to se nedopouští v Čechách,“ vzkázala další fanynka. Další uvedla, že Ivě a Martinovi posílala jednu SMS za druhou, na výhru to však nestačilo. „Iva Kubelková je fakt dobrá, má 46 let, ale tancuje opravdu lépe než ty mladší, je velká škoda, že vypadla, ale to je ta česká závist…,“ zaznělo v dalším komentáři.

Vyřazení Ivy Kubelkové oplakaly nejen její dvě dcery Natálka a Karolína, ale i další fanynky. Iva totiž pronesla tak dojemný proslov na rozloučenou, že slzy tekly proudem nejednomu divákovi.

Mnoho lidí pravděpodobně nedokáže skousnout to, že se její život zdá být dokonalý. Je krásná, má úspěšnou kariéru, dvě krásné dcery a spokojené manželství. To bohatě stačí k tomu, aby se na moderátorku snesla vlna nenávisti a závisti. „Že prý mám všeho dost, dozvěděla jsem se. Přitom zažívám úplně stejný starosti a strasti,“ nechala se slyšet Iva, která si jen tak něco líbit nenechá.

Zdroj: Redakce, autorský text; Náhledová fotografie: Les Dessous/Wikimedia Commons (CC BY 4.0)

error: Content is protected !!