Už nezvládala čelit kritice: Eva Burešová šla Primě oznámit, že končí. Řekli jí, že to nejde

Eva Burešová

Eva Burešová (30) dlouho poctivě pracovala, než sklidila velký úspěch. To se ale některým lidem nezdá a přijde jim, že měla herečka všechno zadarmo. Nejspíš proto ji na sociálních sítích tolik kritizují.

Herečka Eva Burešová už toho ale měla dost. Ačkoliv byla šťastná, že konečně začala sklízet plody za svou dlouholetou dřinu, měla nedávno ohromnou chuť se vším seknout a žít mimo společenskou bublinu, kde lidé vidí každý její pohyb.

Právě kritika byla důvodem, proč Eva byla ještě nedávno rozhodnutá, že úplně skončí s herectvím i se svou pěveckou kariérou. Jednoduše chtěla mít klid. O tom si totiž jakožto známá osobnost může nechat jet zdát. Na sociálních sítích se jí každodenně množí komentáře a zprávy od lidí, kteří ji nemají rádi a hledají sebemenší detail, aby z herečky udělali tu špatnou. Ve skutečnosti ji ale vůbec neznají.

„V branži jsem už docela dlouho, spoustu toho jsem si vydřela a lidi, kteří mě třeba teď objevili, tak do mě šijou,“ svěřila se v pořadu Showtime Eva, která je přesvědčená, že zadarmo nic neměla. A jelikož už měla kritiky plné zuby, rozhodla se zajít přímo za Primou a říct jim, že s herectvím končí.

„Chtěla jsem odejít od všeho. Řekla jsem, že budu doma, otevřu si krám a budu prodávat tarotky a budu prodávat šutry a bude mi dobře. A tak jsem to oznámila na Primě a oni mi vysvětlili, že to přeci nejde,“ překvapila Burešová. Jenže těžko říct, jestli by ji takový obchod vůbec uživil.

Nakonec se herečka rozhodla pouze pro pauzu, která jí nepochybně pomůže. Načerpá síly, užije si čas strávený s rodinou a pokud k tomu i trochu omezí sociální sítě, tak bude za chvíli opět plná sil a motivace.

Zdroj: Redakce, autorský text; Showtime, Expres; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!