Už je to tady zase: Shopaholic Adel byla obviněna svým partnerem z domácího násilí: „Ubližuje mi, nevím, zda to vydržím,“ stěžuje si Josef

Shopaholic Adel, Adéla Pulcová

Ačkoliv se zdálo, že se kontroverzní influencerka konečně zklidnila a vztah se starším partnerem, Josefem Gotovcevem (35), jí ve všech směrech prospívá, vše je opět jinak. Po sociálních sítích se šíří znepokojivé konverzace, v nichž Gotovcev Adélu Pulcovou (30) obviňuje, že jej pravidelně fyzicky týrá, ona naopak tvrdí, že ji přítel již nemiluje a dokonce její jméno odstranil ze společné poštovní schránky, což se bizarní youtuberky nemálo dotklo.

Již v minulosti byla Shopaholic Adel obviněna svým expřítelem Davidem Pražákem, známým pod pseudonymem Fregamer, z fyzického napadání, kdy mu měla opakovaně kopat do jeho zlomené nohy či ho úmyslně strčit ze dveří na balkon. Psychicky týrat měla i dalšího ze svých partnerů, Jana Kulase, který se s ní za dramatických okolností rozešel přímo na Štědrý den, neboť byl na pokraji zhroucení.

Nyní se zdá, že se historie opakuje, neboť ani aktuální partner Adély, Josef Gotovcev, spokojeností dvakrát nehýří. Internetem kolují ústřižky konverzací, ve kterých Gotovcev tvrdí, že Adéla svým známým vypisuje, jak ji údajně týrá a opakovaně na ni vztahuje ruku: „Ještě si psala s někým, že ji mlátím a on to chce zveřejnit a přitom to ona dělá mně. Ubližuje mi, takže nevím, zda to vydržím,“ tvrdí Gotovcev přesný opak.

Dle jeho slov jej má Adéla pravidelně fyzicky i slovně napadat a dokonce mu způsobila i nepěkné zranění: „Adéla je agresivní. Snažil jsem se s tím nějak bojovat, nedávno začala s fyzickým napadáním. Když jsem si chtěl nahrát, jak mě chtěla uhodit, tak jsem se bránil rukou, aby mi nedala facku, ale ona to hned brala tak, že ji mlátím já. Hned začala, že jde zavolat policii, ale já se jen bránil, aby mě nemlátila do hlavy. To, co mi udělala s tím okem, tak nevím, jestli mě poškrábala, ale tekla mi krev a vypadalo to jako monokl,“ svěřil se v konverzaci Gotovcev.

Na sítích se objevily i části konverzací mezi Adélou a její známou, kde influencerka tvrdí, jak Gotovcev odstranil její jméno z poštovní schránky a neustále ji zahrnuje nadávkami: „Nejsem už ani na schránce. Jen mi pořád rozkazuje, poučuje, uráží a nadává,“ stěžuje si Shopaholic Adel. Dále zmiňuje, že ji Gotovcev oslovuje nepěknými přízvisky a i přes skutečnost, že u něj youtuberka stále bydlí, ji prý už nemiluje: „Říká, že jsem tyran, nebezpečná a blázen. On už mě nechce a prý mě nemiluje. Furt opakuje, ať si najdu někoho jiného,“ tvrdí Adéla.

Zdroj: Autorský text, redakce, redakce Ansu; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!