Útočník Jana Bendiga se přihlásil policii: Lidé si myslí, že to bylo nahrané

Jan Bendig

O téhle kauze by se mluvilo asi ještě dlouho, kdyby se Jan Bendig a jeho „moučný“ útočník nerozhodli ji ukončit. Útočník jménem Lukáš se podle informací časopisu Blesk v neděli večer sám přihlásil na policii a ještě přišel s prohlášením na svém Instagramu.

Jeho prohlášení sdílel i Bendig na svém profilu. Lukáš v něm říká, že by se rád zpěvákovi omluvil za to, co se před Karlínem stalo. Jeho útok prý nebyl v žádném případě myšlen rasisticky, ani nic takového neřekl, takže nechápe, proč to některá média píší. Svým činem chtěl upozornit na to, že místní ochranka tam byla naprosto k ničemu, i když jich tam bylo skoro 10.

To se bohužel potvrdilo, protože Lukášovi nikdo nezabránil, aby se k Bendigovi dostal doslova na dotek. On sám však nebyl jeho hlavním cílem. Smůlou prý bylo, že on na červený koberec dorazil jako první. Tak to schytal. Jenže web Expres upozorňuje na to, že Honza tam zdaleka první nebyl. Před ním po koberci prošel například Martin Dejdar, Jirka Mádl nebo popová královna Dara Rolins.

Veřejnost se zkrátka neubrání tomu, že na tom celém něco nehraje. Tomu, že Honza nebyl hlavním cílem nevěří, a stejně tak nevěří tomu, že celá situace s moukou nebyla jen divadlem kvůli pozornosti. Ve videu je prý jasně vidět, že Honza dává útočníkovi signál. Je pravda, že když se na něj pořádně zaměříte, uvidíte, jak se Honza otáčí směrem na Lukáše, který se mezitím dostal až do první řady. Jestli se ale jen náhodně ohlédl, pak je to v pořádku.

Web Expres totiž také připomíná velmi podobný incident, který se v roce 2012 stal celebritě Kim Kardashian. I ji na červeném koberci tehdy pomoučnila neznámá žena. Důvodem prý byl protest proti oblečení z kožešin, jenže tu Kim na sobě vůbec neměla. Později vyšlo najevo, že Kim s posypáním moukou dopředu souhlasila, aby na sebe upoutala pozornost.

Tento motiv však Bendig odmítá. S Lukášem se prý nezná, i když zašel do jeho baru. „Zase musím některé přesvědčovat, že opravdu nemám za potřebí po sobě házet mouku abych byl “slavnej” a psalo se o mě!“ napsal Honza k Lukášovu videu. Ty, kteří si to myslí, označil za hlupáky, kteří se ho snaží jen pošpinit. Jenže další zdroje tvrdí, že Honza i jeho přítel Rajmont jsou ve zmíněném baru „pečení vaření“, píše web Extra.

Jak je to doopravdy se už asi nedozvíme, protože Bendig celou kauzu uzavřel.

Zdroje: Redakce, autorský text, Blesk, Expres; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/Nextfoto

error: Content is protected !!